روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اکثر سرمایه گذاران دیگر اعتقادی به مدل انباشت به جریان (s2f) ندارند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ منتشر شد.

اکثر سرمایه گذاران دیگر اعتقادی به مدل انباشت به جریان (s2f) ندارند!

[…]

نوشته اکثر سرمایه گذاران دیگر اعتقادی به مدل انباشت به جریان (S2F) ندارند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اطمینان سرمایه گذاران به مدل انباشت به جریان در شرف نابودی!یک نظرسنجی که توسط خالق مدل انباشت به جریان (S2F) بیت کوین (Bitcoin) انجام شده است نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران دیگر اعتقاد ندارند که این رمزارز پرچمدار امسال به محدوده قیمتی ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.مدل S2F که به طور سنتی برای کالاهایی مانند طلا و نقره اعمال می شود، عملکرد یک دارایی را براساس این ایده پیش بینی می کند که با کمیاب شدن آن دارایی، قیمت آن افزایش می یابد.در ابتدا پلن بی (PlanB)، با استفاده از مدل S2F، پیش بینی کرد که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ سطح قیمتی ۱۰۰۰۰۰ دلار را خواهد شکست. وی با استفاده از S2FX، مدلی تغییر یافته از S2F، نیز پیش بینی کرد که این رمزارز برتر، محدوده ۲۸۸۰۰۰ دلار را در بین سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۴ فتح خواهد کرد.در یک نظرسنجی، که پلن بی، برای دنبال کنندگان خود در توئیتر منتشر کرده بود، مشاهده می کنیم که ۴۰.۷ درصد از سرمایه گذاران بازار رمزارزها معتقدند که بیت کوین تا دسامبر ۲۰۲۱ زیر این سطح شش رقمی خواهد ماند.علت شک و شبهه فعالین بازاراین دیدگاه منفی فعالین بازار در حالی ایجاد شده است که با کاهش قیمت بیت کوین در اواخر ماه مه، قیمت این رمزارز به زیر ۴۰۰۰۰ دلار رسید.به گفته کارشناس متخصص رمزارز، سو ژو (Su Zhu)، از شرکت تری آروز کپیتال (Three Arrows Capital)، بخشی از این نزول قیمتی از سخنان ایلان ماسک (Elon Musk) در مورد تأثیر منفی زیست محیطی بیت کوین و ادامه سرکوب استخراج رمزارز در چین تحریک شد.یک نظرسنجی مشابه که توسط پلن بی تنها سه ماه پیش و قبل از سقوط بازار انجام شده بود، نشان می دهد که اکثر پاسخ دهندگان معتقد بودند که بیت کوین در سال جاری به محدوده قیمتی ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.پلن بی می گوید عملکرد قیمتی اخیر بیت کوین، مدل S2F او را مورد آزمایش قرار داده است و به زودی میزان دقت این مدل مشخص خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اکثر سرمایه گذاران دیگر اعتقادی به مدل انباشت به جریان (s2f) ندارند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×