روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آخرین وضعیت دیدگاه موسسه تحقیقات آلامدا درباره روند بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ منتشر شد.

آخرین وضعیت دیدگاه موسسه تحقیقات آلامدا درباره روند بیت کوین

[…]

نوشته آخرین وضعیت دیدگاه موسسه تحقیقات آلامدا درباره روند بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دیدگاه موسسه تحقیقات آلامدا درباره روند بازار رمزارزهابا وجود ناتوانی بیت کوین (Bitcoin) برای باز پس گیری سطح قیمتی ۴۰۰۰۰ دلار، موسسه تحقیقات آلامدا (Alameda research)، یک مرکز تحقیقاتی معاملاتی رمزارز، اعتقاد دارد که بازار رمزارزها توانایی شروع یک روند صعودی دیگر را دارد.سام ترابوکو (Sam Trabucco)، معامله گری در موسسه آلامدا، به ۶۴۳۰۰ دنبال کننده توئیتر خود می گوید که به نظر می رسد فعالین بازار رمزارزها بیش از حد نسبت به وقایع و اخبار واکنش نشان می دهند.او به خبر های محرک روند نزولی که در طی دو هفته گذشته بر بازار سایه انداخته بودند، مانند سرکوب استخراج در چین، مکالمات پیرامون تأثیرات زیست محیطی بیت کوین (و نظرات ایلان ماسک در این باره) و تاثیری که کاهش قیمت بیت کوین بر موسسات خاصی مانند مایکرواستراتژی (MicroStrategy) داشته است، اشاره می کند.تراباکو می گوید که اثرات ناشی از هیچ یک از این اخبار را جدی نمی گیرد، با این حال:“البته که هیچ یک از این اخبار و حواشی بر سنگ حک نشده اند، و مردم بین بیان بیش از حد اخباری که می خواهند بشنوند و بیان نکردن اخباری که نمی خواهند بشنوند درگیر هستند.به نظر می رسد که این دوران، یک تغیر اساسی دیگر در تاریخ بازار را رقم خواهد زد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می شود. موسسه آلامادا که قطعا به دلیل موقعیت های خرید بلند مدتی که دارد امیدوار است اینگونه باشد.”این معامله گر خاطرنشان می کند که اخبار، لیکویید شدن معامله گران را افزایش می دهد، که به نوبه خود واکنش بیش از حد مردم به تغییرات قیمت و اخبار را تشدید می کند.“ترس، عدم اطمینان و تردید (FUD) همچنان در میان معامله گران بازار رمزارز زیاد است. در همین حین فعالین بازار در مورد اینکه آیا قیمت بیت کوین می تواند دوباره به زیر ۳۰۰۰۰ دلار برگردد یا خیر شک پیدا کرده اند.در حال حاضر، با وجود ترس مردم، قیمت ها دوباره رشد کرده اند. و بازار در خلاف انتظار جمعیت حرکت می کنند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آخرین وضعیت دیدگاه موسسه تحقیقات آلامدا درباره روند بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×