روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 5 تیر ؛ الگوی قیمتی تکمیل می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 5 تیر ؛ الگوی قیمتی تکمیل می‌شود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۵ تیر ؛ الگوی قیمتی تکمیل می شود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۵ تیرروز گذشته قیمت بیت کوین برای پنجمین بار سطح حمایتی ۳۰۰۰۰ دلار را تست کرد و تا به اینجا باز هم بازگشت خوبی را شاهد بوده ایم. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۵ تیر همراه ما باشید.به دنبال ممنوعیت استخراج در چین، هش ریت شبکه بیت کوین به کمترین میزان خود در هفت ماه اخیر رسیده است که می تواند یکی از دلایل میل به نزول قیمت باشد. طبق داده های درون زنجیره ای نیز، جریان ورودی بیت کوین به صرافی ها در این آخر هفته افزایش داشته و استیبل کوین ها نیز در حال خروج از صرافی ها بوده اند که این امر در قیمت کنونی می تواند کمی نگران کننده باشد.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۶.۵ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۲۲ درصد رشد داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۲۲۶۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۰۳.۲ میلیارد دلار ۴۶.۴۳ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.به نظر می رسد که قیمت بیت کوین در حال تکمیل یکی دیگر از الگوهای قیمتی وایکوف است که هدف آن شکسته شدن سقف محدوده رنج و بازگشت به روند صعودی می باشد. طبق این الگوی رفتاری، شکست جعلی تراز ۳۰۰۰۰ دلار همان مرحله SPRING بوده و اکنون پس از تست مجدد حمایت، در حال وارد شدن به فاز D می باشیم.یکی از الگوهای قیمتی وایکوفدر نمودار ۱ ساعته قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته و یک خط روند نزولی بلند مدت تر نیز ایجاد شده است.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویندر صورت افزایش یافتن عرضه ها نخستین حمایت در تراز ۳۱۰۰۰ دلار واقع شده است که قیمت به تازگی از آن بازگشت داشته است و پس از آن سطح ۳۰۰۰۰ دلار همچنان اصلی ترین پشتیبان قیمت محسوب می شود.از طرف دیگر سطح ۳۳۵۰۰ دلار اولین مقاومت پیش رو می باشد و مقاومت های بعدی نیز در ترازهای ۳۴۸۰۰ و ۳۶۲۵۰ دلار قرار دارند که اگر خریداران موفق به شکست مقاومت داینامیک و تثبیت قیمت در بالای تراز ۳۴۸۰۰ دلار بشوند می توان خیز دوباره ای برای عبور از مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری برداشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 5 تیر ؛ الگوی قیمتی تکمیل می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×