روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " معرفی 9 ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در 5 سال آینده! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ منتشر شد.

معرفی 9 ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در 5 سال آینده!

[…]

نوشته معرفی ۹ ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در ۵ سال آینده! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۹ ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در ۵ سال آیندهآرون آرنولد (Aaron Arnold)، معامله گر رمزارز و میزبان برنامه آلتکوین دیلی (Altcoin Daily) در جدیدترین ویدئوی خود، ۹ ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در ۵ سال آینده معرفی کرده است.آرون می گوید که نیمی از سبد سرمایه گذاری خود را به بیت کوین (BTC) اختصاص داده است زیرا این رمزارز، استاندارد طلایی بلاکچین محسوب می شود و بخاطر عرضه محدودش یک سرمایه گذاری کم ریسک به شمار می رود.“اگر من ۱۰۰۰ دلار داشته باشم، ۵۰۰ دلار از آن را بلافاصله به بیت کوین تبدیل می کنم. شاید بیت کوین سریع ترین رمزارز نباشد یا پتانسیل رشد کمتری نسب به آلتکوین ها داشته باشد اما غیر متمرکزترین دارایی محسوب می شود.”یک پنجم سبد او نیز به دومین رمزارز برتر بازار از نظر مارکت کپ یعنی اتریوم اختصاص می یابد چرا که سرعت پذیرش و مقبولیت این بلاکچین از طرف کسب و کارها بسیار زیاد است.“۲۰۰ دلار بعدی من مستقیما وارد اتریوم می شود چراکه شرکت سرمایه گذاری گلدمن ساکس (Goldman Sachs) به تازگی تجارت خود را در شبکه Blockchain Repo JPMorgan آغاز کرده است که بر بستر اتریوم می باشد.”آرنولد در ادامه می افزاید که او همچنین یک دهم از موجودی خود را به بلاکچین های فعلی و آینده دار فعال در حوزه قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) مانند کاردانو (ADA)، پولکادات (DOT) و کوزاما (KSM) اختصاص می دهد که به نوعی رقبای اتریوم محسوب می شوند.وی همچنین خاطرنشان می کند که ۱۰۰ دلار دیگر را بر روی پلتفرم گیمینگ انجین (ENJ) و بلاکچین مختص به حوزه سرگرمی فلو (FLOW) کنار می گذارد که با توجه به محبوبیت روزافزون توکن های غیر قابل تعویض (NFT) امری عقلانی می باشد.“۱۰۰ دلار بعدی من با توجه به جنون ایجاد شده در حوزه نوظهور NFT به آلتکوین های FLOW و ENJ اختصاص می یابد.”در انتها آرون سرمایه باقی مانده خود را بین دوج کوین (DOGE) و ایکس کد (XCAD) تقسیم می کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معرفی 9 ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در 5 سال آینده! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×