روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کاردانو به دنبال ورود به السالوادور ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ منتشر شد.

کاردانو به دنبال ورود به السالوادور !

[…]

نوشته کاردانو به دنبال ورود به السالوادور ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

کاردانو به دنبال ورود به السالوادور !چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیر عامل بنیاد Input Output Global (IOG) و خالق کاردانو (ADA)، به تازگی اعلام کرده که درمورد این رمزارز با مقامات السالوادور در تماس بوده است و کاردانو به دنبال ورود به السالوادور می باشد..پذیرش بیت کوین در السالوادور به جهانیان نشان داده است که علی رغم مخالفت ها، روی کار آمدن ارزهای دیجیتال در حال رخ دادن است و بلاکچین هویتی جهانی دارد. هاسکینسون در این راستا می گوید:“بله، ما در حال مذاکره با برخی از مقامات و احزاب در السالوادور بوده ایم و امکان دارد که بازدیدی هم از آنجا داشته باشیم. ما تمام مدارک و درخواست های خود را ارسال کرده ایم و قصد ملاقات با رئیس جمهور را داریم اما همه چیز به آن ها بستگی دارد.”کاردانو اخیرا توافق خود با دولت های اتیوپی و تانزانیا را به منظور به کارگیری تکنولوژی بلاکچین کاردانو در امور تحصیلات و ارتباطات اینترنتی اعلام کرده است اما با توجه به پذیرش بیت کوین به عنوان پول رایج در السالوادور، هاسکینسون آن را یک فرصت می داند تا از جنبش حامی ارزهای دیجیتال در این کشور بهره ببرد.اپراتورهای استخر استیکینگ کاردانیانس (Cardanians) نیز در توئیتی گفته اند که تکنولوژی بلاکچین بسیار گسترده تر از بیت کوین است و کاردانو نسبت به بیت کوین، قادر به ارائه شفافیت، استقلال و آزادی بیشتر است.این درحالی است که رئیس جمهور بوکله قانونی شدن سایر ارزهای دیجیتال به عنوان پول رایج در السالوادور را منتفی دانسته و در آخرین مصاحبه خود در پاسخ به ایده قانونی شدن مابقی ارزها گفته است:“هم اکنون با وجود دو ارز قانونی دلار و بیت کوین در کشور، چالش های زیادی پیش رو داریم که برای ما در اولویت قرار دارند.”با این حال او تاکید کرد که قصد ممنوع کردن آلتکوین ها را ندارد و توسعه دهندگان آن ها برای سرمایه گذاری در السالوادور آزادی کامل دارند. اما به عنوان پول قانونی، بیت کوین تنها گزینه ماست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کاردانو به دنبال ورود به السالوادور ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×