روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا امنیت پروژه های دیفای در خطر است و راه حل چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ منتشر شد.

چرا امنیت پروژه های دیفای در خطر است و راه حل چیست؟

[…]

نوشته چرا امنیت پروژه های دیفای در خطر است و راه حل چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

امنیت پروژه های دیفای در خطر است!شرکت بزرگ سرمایه گذاری رمزارز پنترا کپیتال (Pantera Capital) اعلام کرده است که در حال گسترش پورتفولیوی مرتبط با بازار مالی غیرمتمرکز (DeFi) خود می باشد و ابراز نگرانی هایی برای امنیت پروژه های دیفای کرده است.این شرکت شروع به پشتیبانی از پروژه ریسک هاربر (Risk Harbour) کرده است، یک بازار مدیریت ریسک برای دیفای که امسال تأسیس شد. این پروژه یک فرآیند ادعای خودکار، شفاف و بی طرفانه برای محافظت از تأمین کنندگان نقدینگی و سهامداران در برابر هک و حملات مربوط به قرارداد های هوشمند ایجاد می کند.افزایش هک ها و حملات سایبریدر یک مقاله جدید، تینا چن (Tina Chen) از شرکت پنترا، در مورد رشد انفجاری اخیر دیفای و معنای آن برای نقش بیمه در این بخش نوپا از بازار رمزارزها بحث می کند.“تقریباً ۵۰ میلیارد دلار سرمایه در بازار مالی غیرمتمرکز قرار داده شده است که از ابتدای سال جاری تقریبا چهار برابر افزایش داشته است. این سپرده ها اکثرا بیمه نشده اند…خبر خوب این است که پروژه های دیفای شاهد رشدی انفجاری بوده اند و این رشد هیچ نشانه ای از کند شدن روند از خود بروز نداده است. خبر بد اینکه میزان افزایش هک های مرتبط با این حوزه احتمالاً با ادامه رشد دیفای تسریع خواهد شد و بیشتر تأمین کنندگان نقدینگی و سهامداران را در معرض خطرهای جدی از دست دادن سرمایه قرار می دهد.”شرکت تحلیل بلاکچین سایفر تریس (CipherTrace) تأکید می کند که:“شدت هک ها در سال گذشته به روشنی نشان داده است که با رشد و پیچیده تر شدن اکوسیستم دیفای، متأسفانه حملات مخرب اجتناب ناپذیر است. این موضوع یک نیاز گسترده به محصولات مدیریت ریسک ایجاد می کند که از هک و حمله های مخرب محافظت کند و خطرات و خسارات ناشی از آن ها را کاهش دهد.”روز پنجشنبه، ریسک هاربر راه اندازی شبکه اصلی خود را اعلام کرد که سرمایه مورد نیاز خود را از شرکت های سرمایه گذاری بزرگی مانند پنترا، فریم ورک (Framework)، بین کپیتال (Bain Capital)، گروه دیجیتال کرنسی (Digital Currency Group)، کوین بیس (Coinbase) و نیما کپیتال (Nima Capital) جمع آوری کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا امنیت پروژه های دیفای در خطر است و راه حل چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×