روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم ؛ چرا روند همچنان صعودی است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ منتشر شد.

تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم ؛ چرا روند همچنان صعودی است؟

[…]

نوشته تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم ؛ چرا روند همچنان صعودی است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل بلند مدت قیمت اتریومقیمت اتریوم (ETH) از سقف تاریخی خود در تراز ۴۴۰۰ دلار تا به اینجا ریزشی ۶۰ درصدی را تجربه کرده است اما چرا همچنان می گوییم که روند صعودی باقی مانده است؟ در ادامه با تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم همراه ما باشید.منظور از اینکه قیمت هنوز وارد روند نزولی بلند مدت نشده، این است که همچنان این امکان وجود دارد که ریزش های اخیر تنها اصلاحی برای ادامه جنبش صعودی ایجاد شده از مارس ۲۰۲۰ باشد و قیمت بار دیگر بتواند سقف های قیمتی جدید ایجاد کند.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت اتریوم ۱.۴ درصد رشد داشته و حجم معاملات تغییر محسوسی را نداشته است. در حال حاضر ETH در تراز ۱۸۵۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۱۶.۳ میلیارد دلار ۱۶.۳۹ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار روزانه، قیمت همچنان درون کانال صعودی بلند مدت خود قرار دارد و یک خط روند نزولی کوتاه مدت نیز ایجاد شده است. با رسیدن قیمت به کف این کانال می توان انتظار داشت که یک موج صعودی جدید هرچند کوتاه مدت ایجاد شده و خط روند نزولی نیز شکسته شود.نمودار روزانه قیمت اتریومدر صورتی که کف این کانال و سطح حمایتی ۱۴۰۰ دلار از دست بروند می توان به طور قطع گفت که روند بلند مدت نزولی شده است و تا مدت ها دیگر امیدی به رسیدن قیمت به سطوح ماه های اخیر نیست چراکه دیدگاه اصلی معامله گران از خرید به باز کردن معامله فروش تغییر می یابد.همان طور که در تحلیل های قبلی گفته شد، با شکسته شدن حمایت ۲۲۰۰ دلار، افت دوباره ای تا تراز ۱۷۰۰ دلار را شاهد خواهیم بود که اکنون قیمت به آن هدف رسیده است. همچنین کلیت ریزش اخیر را می توان به صورت یک موج ABC دانست که با توجه به فیبوناچی سه نقطه ای رسم شده اکنون به هدف اول خود رسیده است که بازهم امید بازگشت قیمت از این محدوده را می افزاید.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۱۹۰۰ دلار واقع شده است. پس از آن باز پس گیری سطح ۲۲۰۰ دلار حیاتی محسوب می شود و در نهایت اگر خریداران موفق به عبور از سطح ۲۹۰۰ دلار بشوند می توان برای فتح سقف قیمتی ۴۴۰۰ دلار امیدوار بود.از طرف دیگر سطح ۱۷۰۰ دلار اولین حمایت می باشد و پس از آن سطوح ۱۵۸۰ و ۱۴۰۰ دلار دیگر پشتیبانی های قیمت محسوب می شوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم ؛ چرا روند همچنان صعودی است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×