روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سومین فرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین باید در سبد سرمایه گذاری هر فرد باشد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ منتشر شد.

سومین فرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین باید در سبد سرمایه گذاری هر فرد باشد!

[…]

نوشته سومین فرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین باید در سبد سرمایه گذاری هر فرد باشد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین باید در سبد سرمایه گذاری هر فرد باشد!ریکاردو سالیناس پلیگو (Salinas Pliego)، سومین میلیاردر ثروتمند مکزیک و یکی از طرفداران بیت کوین است که اخیراً اعلام نموده، ۱۰ درصد از سبد سرمایه گذاری خود را به بیت کوین اختصاص داده است چراکه این ارز دیجیتال باید در سبد سرمایه گذاری هر فرد باشد.پلیگو که طبق مجله فوربز ۱۶۶مین فرد ثرومتمند جهان است، چند دلیل را ذکر می کند که باعث می شود بیت کوین به سالم ترین پولی تبدیل شود که جهان تاکنون دیده است. او در ادامه می افزاید:“درباره بیت کوین مطالعات زیادی داشته ام و فکر می کنم که این رمزارز کلاس جدیدی از ذخیره ارزش محسوب می شود که بایستی در سبد دارایی هر سرمایه گذاری باشد. بیت کوین یک دارایی با ارزش بین المللی است که با حجم نقدینگی بسیار زیادی در سطح جهان معامله می شود”.پلیگو ارزهای فیات را یک کلاهبرداری بزرگ می داند و خاطرنشان می کند:“ارزش پول کشورها به دلیل تورم و چاپ بی رویه پول دائما در حال کاهش بوده و قدرت خرید مردم تنها به علت ناکارآمدی دولت ها روز به روز کمتر می شود. دلار دیگر یک ارز با پشتوانه و با ارزش ثابت نیست، برای اثبات این حرف کافی است به میزان دلار چاپ و توزیع شده نگاه کنید تا متوجه شوید که دیر یا زود بیت کوین جای ارزهای فیات را خواهد گرفت”.پلیگو از اتریوم نیز یاد می کند و می گوید:“با عرض پوزش از طرفداران ویتالیک بوترین، اتریوم ویژگی های جذاب بسیاری دارد اما ذخیره ارزشی معتبر بودن یکی از آن ها نیست. عرضه بیت کوین محدود است و تنها ۲۱ میلیون از آن وجود دارد و چنین چیزی، شاخص مهمی است که اتر با عرضه نامحدود خود از آن بی بهره است”.وی در انتها در پاسخ به این سوال که کدام دارایی را برای نگهداری در ۳۰ سال آینده انتخاب می کند؛ با رد گزینه هایی همچون دلار، طلا و نقره، قاطعانه بیت کوین را برگزید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سومین فرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین باید در سبد سرمایه گذاری هر فرد باشد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×