روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 7 تیر ؛ روشن شدن بارقه‌های امید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 7 تیر ؛ روشن شدن بارقه‌های امید

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۷ تیر ؛ روشن شدن بارقه های امید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۷ تیرساعاتی پیش قیمت بیت کوین (BTC) با ثبت یک کندل صعودی قدرتمند ۴ ساعته توانست خود را به سطح ۳۴۸۰۰ دلار برساند و هم اکنون در حال تقلا برای عبور از این مقاومت است. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۷ تیر همراه ما باشید.روز گذشته شاهد بالاترین حجم ورودی تتر معادل ۲.۱ میلیارد دلار به صرافی ها بوده ایم و همچنین خروج بیت کوین از صرافی بیت فینکس (Bitfinex) به بالاترین مقدار خود در چند سال اخیر رسیده است که امیدها برای بازگشت به روند صعودی را زنده کرده اند. با این حال شاخص ترس و طمع مارکت همچنان ترس شدید را نشان می دهد که بیانگر اعتماد از دست رفته ی معامله گران و تردید در جهت روند بعدی است.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴.۶ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱۹.۵ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۴۵۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۴۵.۳ میلیارد دلار ۴۷ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار ۱ ساعته قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته و به تازگی موفق به عبور از میدلاین آن شده است. از طرف دیگر قیمت باز هم به خط روند نزولی بلند مدت تر خود نزدیک می شود.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۴۸۰۰ دلار قرار دارد که اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای این سطح به تثبیت برسانند و مقاومت داینامیک را از پیش رو بردارند، می توانیم شاهد شکل گیری یک موج صعودی جدید به سمت تراز ۴۰۰۰۰ دلار و فراتر از آن باشیم.مقاومت های بعدی نیز در سطوح ۳۶۲۵۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار واقع شده اند و در نهایت محدوده ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۵۰۰ دلار همچنان مهم ترین سد پیش رو جهت بازگشت به روند صعودی محسوب می شود. در صورت افزایش یافتن عرضه ها نیز، سطح ۳۳۳۰۰ دلار اولین حمایت می باشد و ترازهای ۳۲۵۰۰ و ۳۱۰۰۰ دلار دیگر پشتیبانی های قیمت می باشند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 7 تیر ؛ روشن شدن بارقه‌های امید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×