روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 8 تیر ؛ چه زمانی سیگنال خرید صادر می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 8 تیر ؛ چه زمانی سیگنال خرید صادر می‌شود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۸ تیر ؛ چه زمانی سیگنال خرید صادر می شود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۸ تیرهم اکنون قیمت بیت کوین در حال تقلا برای عبور از مقاومت داینامیک خود می باشد که در صورت رخ دادن این اتفاق می توانیم شاهد رشدی تا تراز ۴۰۰۰۰ دلار باشیم. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۸ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین تغییر محسوسی نداشته و حجم معاملات ۲ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۶۷۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۵۰ میلیارد دلار ۴۹.۳ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.فراموش نکنید که همواره در تحلیل ها باید به شاخص های دیگری غیر از تکنیکال نیز توجه داشت. بطور مثال در ماه ژوئیه کنفرانس بیت کوین “د بی ورد (The B Word)” برگزار می شود که که در آن قرار است ایلان ماسک و جک دورسی درباره بیت کوین گفت و گویی عمومی داشته باشند و این خبر می تواند تا پیش از این رویداد تاثیری مثبت در روند قیمت داشته باشد.همچنین با ممنوعیت استخراج بیت کوین در چین و از کار افتادن بسیاری از مزرعه های استخراج، هش ریت شبکه بسیار پاییین آمده است و سختی شبکه نیز در پایان این هفته افت زیادی خواهد داشت که این امر با توجه به پایین آمدن امنیت شبکه می تواند تاثیری منفی بر روی قیمت داشته باشد.در نمودار روزانه با توجه به نوع بسته شدن کندل ها (سایه هایی بلند از پایین) می توان دریافت که در محدوده قیمتی ۲۹۰۰۰ تا ۳۳۰۰۰ دلار فشار خرید داریم و همچنان تقاضای خوبی برای بیت کوین وجود دارد. اما هنوز خط روند نزولی ایجاد شده مانع شکل گیری یک موج صعودی دیگر است.نمودار روزانه قیمت بیت کویندر اندیکاتور RSI در همین تایم فریم نیز شکسته شدن خط روند نزولی یک سیگنال خرید معتبر صادر می کند اما پیشنهاد می شود که تا پیش از شکسته شدن سطح مقاومتی ۴۰۰۰۰ دلار معامله خرید باز نکنید چراکه امکان از دست رفتن حمایت ۳۰۰۰۰ دلار نیز وجود دارد.اگر خریداران بتوانند خط روند نزولی را از پیش رو بردارند و قیمت در بالای تراز ۳۴۸۰۰ دلار به تثبیت برسد الگوی کف دو قلو تکمیل می شود که رشدی ۱۵ درصدی تا تراز ۴۰۰۰۰ دلار را به همراه خواهد داشت.در این مسیر ترازهای ۳۶۲۵۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار سطوح مقاومتی اصلی به شمار می روند و از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، سطوح حمایتی به ترتیب در ترازهای ۳۳۵۰۰، ۳۱۵۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار واقع شده اند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 8 تیر ؛ چه زمانی سیگنال خرید صادر می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×