روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو ؛ آماده یک موج صعودی دیگر باشید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ منتشر شد.

تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو ؛ آماده یک موج صعودی دیگر باشید!

[…]

نوشته تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو ؛ آماده یک موج صعودی دیگر باشید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل بلند مدت قیمت کاردانوچرا نام کاردانو (ADA) به تازگی در دنیای ارزهای دیجیتال زیاد به گوشمان می خورد؟ زیرا در طول ریزش اخیر، قیمت کاردانو با وجود تجربه سقوطی ۶۰ درصدی مانند سایر ارزهای دیجتال، یکی از برترین آلتکوین ها در زمینه بهبود قیمت بوده است و به همین علت مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. در ادامه با تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو همراه ما باشید.شاخص ترس و طمع امروز مارکت وضعیت خنثی و تراز ۴۸ را نشان می دهد که پس از مدت ها این شاخص از وضعیت ترس خارج شده است و نمایانگر بهبود جو روانی بازار می باشد.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت کاردانو ۵ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۷ درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر ADA در تراز ۱.۳۸ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۳.۸ میلیارد دلار در رتبه پنجم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.در تحلیل تکنیکال دیدگاه اصلی درباره یک کانال صعودی شکست آن از کف است و معمولا انتظار بازگشت از سقف کانال را داریم یا اگر شکست کوتاه مدتی از سقف اتفاق می افتد به احتمال زیاد قیمت به داخل کانال باز می گردد و به عنوان تله گاوی شناخته می شود اما زمانی که سقف کانال صعودی به صورت معتبر شکسته می شود نشان دهنده تقاضای بالا و جو روانی بسیار مثبت در آن دارایی می باشد.همان طور که در نمودار مشخص است، قیمت کاردانو از ابتدای مارس ۲۰۲۰ درون یک کانال صعودی قرار داشت و در فوریه ۲۰۲۱ موفق به عبور از آن شد و سقف کانال دوم را نیز لمس کرد که نشان از شدت بالای تقاضا برای این رمزارز دارد.نمودار روزانه قیمت کاردانوهم اکنون نیز یک خط روند نزولی کوتاه مدت ایجاد شده است که اگر خریداران موفق به عبور از آن بشوند و قیمت در بالای تراز ۱.۵ دلار به تثبیت برسد، می توانیم شاهد شکل گیری یک موج صعودی دیگر به سمت اهداف ۱.۸ و ۲.۵ دلار باشیم.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، تلاقی تراز ۱.۱۵ دلار با کف کانال صعودی دوم می تواند سدی محکم برای جلوگیری از کاهش قیمت باشد و همچنین سطح ۱ دلار قوی ترین حمایت محسوب می شود که تا به حال چندین بار سبب برگشت قیمت شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو ؛ آماده یک موج صعودی دیگر باشید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×