روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد 50 درصدی یک رمزارز جدید و پرپتانسیل برخلاف روند نزولی بازار! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ منتشر شد.

رشد 50 درصدی یک رمزارز جدید و پرپتانسیل برخلاف روند نزولی بازار!

[…]

نوشته رشد ۵۰ درصدی یک رمزارز جدید و پرپتانسیل برخلاف روند نزولی بازار! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد ۵۰ درصدی یک رمزارز جدید و پرپتانسیلیک رمزارز جدید و پرپتانسیل بازار رمزارزها، از روند نزولی حاکم بر کلیت بازار آلتکوین ها و بیت کوین (Bitcoin) سرپیچی می کند.پلتفرم جهانی زیرساخت پرداخت سلو (Celo)، در هفته گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است، در حالیکه رمزارزهای بزرگتری مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (Ethereum)، بایننس کوین (Binance Coin) و کاردانو (Cardano) همچنان در نمودارهای هفتگی خود قرمز رنگ باقی مانده اند.بر اساس داده های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، توکن حاکمیتی و کاربردی این پلتفرم از نظر ارزش بازار در رتبه ۱۲۲ بازار قرار دارد و در زمان نوشتن این مطلب با قیمت ۳.۵۲ دلار در حال معامله است.حامیان پروژه سلو در بازار رمزارزها، بزرگانی چون کوین بیس (Coinbase)، پالی چین کپیتال (Polychain Capital) و اندرسن هورویتز (Andreessen Horowitz) هستند.این پروژه که خود را به عنوان “پلتفرم دیفای (DeFi) تلفن همراه” معرفی می کند، توسط دو شخصیت بزرگ در دنیای رسانه های اجتماعی، رید هافمن (Reid Hoffman)، بنیانگذار لینکدن این (LinkedIn) و جک دورسی (Jack Dorsey)، بنیانگذار توییتر، نیز حمایت می شود. غول ارتباطات دویچه تلکام (Deutsche Telekom) نیز در شبکه سلو سرمایه گذاری کرده است.یکی از دلایل بالقوه افزایش قیمت رمزارز سلو، این است که تلکام و اندرسن هورویتز، هفته گذشته اعلام کردند که برای استیک کردن توکن های سلو در شبکه عمومی بلاکچین سلو همکاری خود را آغاز کرده اند. استیک کردن (Staking) به کاربران داخل شبکه اجازه می دهد تا با نگهداری توکن های خود درون بلاکچین، به پروتکل شبکه برای تأیید معاملات کمک کرده و پاداشی را به ازای توکن های استیک کرده خود دریافت کنند.کتی هاون (Katie Haun)، شریک عمومی اندرسن هورویتز، توضیح می دهد:“ما همکاری خود را با دویچه تلکام آغاز کردیم زیرا انگیزه های آنها با دیدگاه پروژه سلو در ساخت یک بستر پرداخت جهانی، که هر کسی فقط با یک تلفن همراه بتواند از آن استفاده کند، مطابقت دارد.”اگرچه سلو در هفته گذشته عملکرد قابل توجهی نسبت به کلیت بازار داشته است، اما این رمزارز بیش از ۵۰ درصد نسبت به سقف تاریخی خود در محدوده ۷.۳۲ دلاری، افت کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد 50 درصدی یک رمزارز جدید و پرپتانسیل برخلاف روند نزولی بازار! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×