روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 9 تیر ؛ شکست مقاومت داینامیک تله بوده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 9 تیر ؛ شکست مقاومت داینامیک تله بوده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۹ تیر ؛ شکست مقاومت داینامیک تله بوده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۹ تیرآیا افت قیمتی چند ساعت گذشته بیت کوین از سطح ۳۶۵۰۰ دلار یک پولبک به خط روند نزولی شکسته شده بوده یا عبور از این مقاومت داینامیک تنها یک تله برای خریداران بوده است؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۹ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۰.۵ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱۱ درصد افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۸۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۵۲.۷ میلیارد دلار ۴۶ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.روز گذشته قیمت بیت کوین بالاخره موفق به عبور از خط روند نزولی خود شد اما شرط معتبر بودن این شکست، تثبیت در بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار می باشد و باید نشانه های بازگشتی (با توجه به نوع بسته شدن کندل ها) را هم اکنون مشاهده کنیم تا بتوانیم اصلاح چند ساعت اخیر را پولبک به حساب بیاوریم. بنابراین هنوز نمی توان گفت که این مقاومت داینامیک شکسته شده است و همچنان امکان بازگشت به زیر آن وجود دارد.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کویناگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای سطح ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت برسانند الگوی کف دو قلو تکمیل شده و می توان انتظار رشدی ۱۵ درصدی تا تراز ۴۰۰۰۰ دلار را داشت. سطوح مقاومتی در مسیر رشد قیمت در ترازهای ۳۶۵۰۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار واقع شده اند.اما توجه داشته باشید که حجم معاملات باز شده فروش (SHORT) در اکثر صرافی ها از معاملات خرید پیشی گرفته است به طوریکه در دو صرافی PHEMEX و AAX بیش از ۹۸ درصد از حجم پوزیشن ها، معامله فروش است. چنین چیزی نشان می دهد که تعداد زیادی از معامله گران عبور از خط روند نزولی را تله گاوی می دانند و انتظار افت بیشتر قیمت را دارند.اندیکاتور RSI بیت کوین در تایم فریم روزانههمان طور که در تحلیل قبلی نیز گفته شد سیگنال خرید زمانی صادر می شود که اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه بتواند از خط روند نزولی خود عبور کند که هنوز این اتفاق رخ نداده و بازهم بازگشتی را از این مقاومت شاهد بودیم.در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۳۴۸۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطوح ۳۳۵۰۰ و ۳۱۰۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 9 تیر ؛ شکست مقاومت داینامیک تله بوده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×