روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این آلتکوین تا پایان 2021 می‌تواند جای اتریوم را بگیرد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ منتشر شد.

این آلتکوین تا پایان 2021 می‌تواند جای اتریوم را بگیرد!

[…]

نوشته این آلتکوین تا پایان ۲۰۲۱ می تواند جای اتریوم را بگیرد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آلتکوینی که تا پایان ۲۰۲۱ می تواند جای اتریوم را بگیردبه گفته یکی از معامله گران باتجربه دنیای رمزارزها، آلتکوین سولانا (SOL) با توجه به پتانسیل رشد بسیار زیاد خود، تا پایان ۲۰۲۱ می تواند جای اتریوم را بگیرد!این معامله گر که در توئیتر با نام مستعار کریپتو داگ (The Crypto Dog) شناخته می شود، به ۵۳۹۵۰۰ دنبال کننده خود اعلام کرد که پلتفرم قرارداد هوشمند سولانا این پتانسیل را دارد که از ارزش بازار ۲۵۰ میلیارد دلاری اتریوم پیشی بگیرد.در زمان نوشتن این مطلب، سولانا در تراز ۳۳.۲۳ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۹.۰۵ میلیارد دلار در رتبه چهاردهم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد. یعنی برای رسیدن به ارزش بازار کنونی اتریوم سولانا باید از همین جا ۲۷ برابر رشد قیمتی را تجربه کند که شاید کمی بعید به نظر برسد اما کریپتو داگ می گوید:“نمودار قیمت سولانا در جفت اتریومی خود (SOL/ETH) باورنکردنی به نظر می رسد و به شدت صعودی است. با توجه به محبوبیت روزافزونی که شبکه سولانا پیدا می کند رسیدن به هدف قیمتی ۲۰ برابری برای من اصلا دور از ذهن نیست.”این معامله گر همچنین به این واقعیت اشاره می کند که با کاهش ۲۵ درصدی هش ریت اتریوم پس از خروج ماینرها از چین، رمزارزهای دیگری مانند سولانا می توانند برای سرمایه گذاران جذاب تر شوند.با مقایسه چرخه صعودی ۲۰۲۱ با سال ۲۰۱۷، وی معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال همچنان می تواند سقف های قیمتی جدیدی به ثبت برساند و تفاومت این روند صعودی با روند صعودی سال ۲۰۱۷ را اینگونه توصیف می کند:“بسیاری از فعالین حوزه کریپتو اکنون سود خوبی را به دست آورده اند و برای امرار معاش نیازمند فروش دارایی های خود نیستند و می توانند با خیالی راحت به هولد بپردازند که این فاکتور فشار فروش را نسبت به چرخه قبلی می کاهد.قیمت بیت کوین هنوز می تواند با سرعت بالایی بهبود بیابد و سایر رمزارزها را به دنبال خود بکشاند.”لازم به ذکر است که بازار کنونی همچنان برای سرمایه گذاری پر ریسک محسوب می شود و مطلب بالا تنها نظر شخصی یک فرد فعال در این حوزه می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این آلتکوین تا پایان 2021 می‌تواند جای اتریوم را بگیرد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×