روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نشانه‌های بهبود در شاخص‌های درون زنجیره‌ای مشاهده می‌شود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ منتشر شد.

نشانه‌های بهبود در شاخص‌های درون زنجیره‌ای مشاهده می‌شود

[…]

نوشته نشانه های بهبود در شاخص های درون زنجیره ای مشاهده می شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نشانه های بهبود در شاخص های درون زنجیره ای مشاهده می شودویلی وو (Willy Woo)، تحلیل گر سرشناس بازار رمزارزها، می گوید که وضعیت بازار خرسی نیست و بیت کوین وارد روند نزولی بلند مدت نشده است چرا که نشانه های بهبود در شاخص های درون زنجیره ای مشاهده می شود و هلدرهای بلندمدت نیز همچنان در حال خرید هستند.اظهارات این تحلیل گر مشهور در مصاحبه ای در پادکست “What Bitcoin Did” در ۲۸ ژوئن منتشر شد و وو اظهار داشت که با توجه به فاکتورهایی که مد نظر قرار می دهد، اعتقادی به تمام شدن بازار صعودی ندارد.وی با اشاره به تحلیل نمودار قیمتی بیت کوین گفت که شرایط فعلی متفاوت از گذشته است و به نظر می رسد قیمت این رمزارز طبق الگوی وایکوف (Wyckoff) حرکت کرده که در این صورت بایستی به عنوان آخرین تست کف، سایه ای را در محدوده ۲۸۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ دلار شاهد باشیم. همچنین اکثر شاخص های درون زنجیره ای نیز در حال بازیابی هستند.او درباره فشار قانونی چین، انگلستان و ایالات متحده نیز گفت:“به نظر می رسد بیت کوین در حال مبارزه در جبهه های مختلفی است. ماهیت بیت کوین غیرمتمرکز است و بانک های مرکزی زودتر از آنچه فکر می کردیم به مقابله با آن پرداختند.”وی همچنین افزود که ما در حال حاضر در مرحله سفته بازی هستیم و آن دسته از ارزهایی که اوایل امسال فروخته شده اند به تدریج توسط دارندگان بلند مدت جذب می شوند.میزبان پادکست، پیتر مک کورماک نیز فاش کرد که هنوز هیچ یک ار دارایی های رمزنگاری شده خود را نفروخته است زیرا به اعتقاد او روند بیت کوین به خاطر تورم منفی آن همواره در بلند مدت صعودی خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نشانه‌های بهبود در شاخص‌های درون زنجیره‌ای مشاهده می‌شود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×