روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 4 آلتکوین پرپتانسیل برای سرمایه گذاری بلند مدت در رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ منتشر شد.

4 آلتکوین پرپتانسیل برای سرمایه گذاری بلند مدت در رمزارزها

[…]

نوشته ۴ آلتکوین پرپتانسیل برای سرمایه گذاری بلند مدت در رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری بلند مدت در رمزارزهاطبق گفته آستین آرنولد (Austin Arnold)، معامله گر رمزارز و میزبان برنامه محبوب آلتکوین دیلی (Altcoin Daily)، چهار رمزارز با ارزش بازار متوسط، در حال حاضر پتانسیل و شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت در رمزارزها را دارند.اولین آلتکوین در لیست آرنولد، پروتکل وام دهی و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، کامپوند (Compound) است. این تحلیلگر با استناد به این خبر که کامپوند لبز (Compound Labs)، خالق کامپوند، قصد دارد پروژه جدیدی به نام کامپوند ترژری (Compound Treasury) را افتتاح کند، به آینده این رمزارز امیدوار است.این پروژه برای دسترسی شرکت ها و موسسات مالی خارج از فضای رمزارز به پروتکل کامپوند طراحی شده است.رمزارز بعدی در لیست آرنولد، راهکار مقیاس پذیری اتریوم، متیک (MATIC) است. چندی پیش متیک از راه اندازی بلاکچینی جدید با کاربردهای عمومی به نام آویل (Avail) خبر داد.“خواه زنجیره وابسته به هر زنجیره اصلی باشید، یا فقط یک زنجیره مستقل، این پروژه به شما در حفظ مقیاس پذیری و در عین حال حفظ امنیت زنجیره کمک می کند.”پروتکل نمایه سازی مبتنی بر اتریوم، گراف (Graph) در ادامه لیست آرنولد قرار دارد. وی به اخباری مبنی بر مشارکت گراف با آپتیمیزم (Optimism)، یک راهکار مقیاس پذیری برای اتریوم اشاره می کند.“گراف خدمات نمایه سازی و نظرسنجی را برای توسعه دهندگان مبتنی بر لایه دوم اتریوم، آپتیمیزم ، برای کمک به مقیاس پذیری اتریوم ارائه می دهد. هنگامی که آپتیمیزم به طور عمومی راه اندازی شود، گراف در سرویس میزبانی شده فعال خواهد شد و شروع به ارائه پشتیبانی به توسعه دهندگان در جامعه آپتیمیزم می کند.”آخرین آلتکوین در لیست این تحلیلگر، پروژه غیر متمرکز جهان واقعیت مجازی دسنترالند (Decentraland) با توکن بومی مانا (MANA) است. آرنولد به خبر اخیر فروش یک قطعه زمین دیجیتالی در دسنترالند، به قیمت نزدیک به ۱ میلیون دلار را مورد توجه قرار می دهد.او می گوید این رویداد نشانه این است که سرمایه گذاران بزرگ در حال خرید و ورود به اکوسیستم مجازی دسنترالند هستند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 4 آلتکوین پرپتانسیل برای سرمایه گذاری بلند مدت در رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×