روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بهترین زمان سرمایه گذاری در دیفای از دیدگاه نهنگ محبوب بازار رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ منتشر شد.

بهترین زمان سرمایه گذاری در دیفای از دیدگاه نهنگ محبوب بازار رمزارزها

[…]

نوشته بهترین زمان سرمایه گذاری در دیفای از دیدگاه نهنگ محبوب بازار رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بهترین زمان سرمایه گذاری در دیفاییک تحلیلگر، معامله گر و نهنگ محبوب بازار رمزارزها، هشداری مهم خطاب به معامله گران و فعالین بازار داده است. علاوه بر این، وی معتقد است که بهترین زمان سرمایه گذاری در دیفای (DeFi) پیش روی علاقه مندان به این حوزه قرار دارد.این معامله گر ناشناس، که با نام مستعار مسیح کریپتو (Crypto Messiah) شناخته می شود، در مصاحبه جدید خود با هکسرو لبز (Hxro Labs) می گوید که ممکن است مدتی طول بکشد تا مرحله بعدی چرخه صعودی بازار رمزارزها آغاز شود.“قطعاً فکر می کنم مردم خیلی زود هیجان زده شده اند. اگر ما بخواهیم روندی دیگر را آغاز کنیم و اگر از نظر تاریخی شرایط فعلی، شرایط مشابه حباب دوگانه (double bubble) باشد، به عقیده من ماه ها مانده است تا اینکه بتوانیم دوباره حرکتی رو به بالا را آغاز کنیم.”با این وجود او اذعان دارد که دارایی های بخش مالی غیرمتمرکز در بازار رمزارز در حال حاضر با قیمتی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت در حال معامله هستند.“من فکر می کنم بازار دیفای با تخفیف گسترده ای روبرو است… یکی از نکات جالب در مورد دیفای این است که این بخش از بازار رمزارزها می تواند مستقل از مسیر بازار، روند خود را طی کند. اگر به تابستان دیفای در سال گذشته نگاه کنید، این حوزه تقریباً به تنهایی در حال رشد بود. آلتکوین های دیگر همراه با بازار دیفای رشد نمی کردند.به یاد دارم که آلتکوین ها همه تقریبا ۱۰۰ درصد رشد کردند و سپس دیفای به صحنه آمد و از آنجا به بعد فقط بازار مالی غیرمتمرکز بود که رشد می کرد.”این تحلیلگر از آوه (Aave) به عنوان یکی از برترین پروژه ها در فضای دیفای نام می برد. او می گوید که معامله گران احتمالاً زمان کافی برای خرید و جمع آوری دارایی های مدنظر خود در حوزه دیفای را قبل از بازگشت مجدد بازار به روند صعودی خواهند داشت.“اگر بازار در محدوده انباشت و تثبیت باشد، شما وقت کافی برای تکمیل خریدهای خود را خواهید داشت.اگر بازار روندی نزولی را شروع کرده باشد نیز زمان خواهد برد تا کف سازی شکل بگیرد. در هر صورت زمان زیادی باقی مانده و نیازی به عجله کردن و یا هیجانی رفتار کردن نیست.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بهترین زمان سرمایه گذاری در دیفای از دیدگاه نهنگ محبوب بازار رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×