روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 12 تیر ؛ شرط رشد قیمت تا تراز 40000 دلار چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 12 تیر ؛ شرط رشد قیمت تا تراز 40000 دلار چیست؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۲ تیر ؛ شرط رشد قیمت تا تراز ۴۰۰۰۰ دلار چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۲ تیرقیمت بیت کوین بار دیگر در حال تلاش برای عبور از مقاومت داینامیک خود است تا خیز دوباره ای برای شکستن سطح ۴۰۰۰۰ دلار بردارد. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۲ تیر همراه ما باشیددر طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۲.۹ درصد افزایش یافته و حجم معاملات ۲۷ درصد پایین آمده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۳۸۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۳۳.۳ میلیارد دلار ۴۵.۳۶ درصد از سلطه بر بازار را در اختبار دارد.همزمان با افت شدید هش ریت شبکه، آدرس های فعال بیت کوین به پایین ترین سطح خود از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است که سیگنالی نزولی محسوب می شود و نشان می دهد که تقاضا برای بیت کوین به سرعت در حال از بین رفتن است.در نمودار ۴ ساعته قیمت همچنان درون کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار دارد و در محدوده کف آن مبادله می شود. از طرف دیگر خط روند نزولی بلند مدت تر هنوز از پیش رو برداشته نشده است و قیمت هم اکنون در حال تلاش برای عبور از آن است.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کویندر مسیر رشد قیمت اولین مقاومت در تراز ۳۴۰۰۰ دلار واقع شده است و اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت برسانند می توان گفت که شکست معتبری در مقاومت داینامیک رخ داده و شاهد یک موج صعودی دیگر تا محدوده ۴۰۰۰۰ دلار خواهیم بود. مقاومت های بعدی نیز در ترازهای ۳۶۵۰۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ می باشند.اما در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۳۳۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطوح ۳۲۵۰۰، ۳۱۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.توجه داشته باشید که در روزهای شنبه و یکشنبه به علت بسته بودن برخی سشن ها (ایستگاه های معاملاتی) حجم معاملات کمتر از دیگر روزهای هفته است و معمولا بازار کریپتو حرکتی خنثی یا تقریبا نزولی را تجربه می کند و جهت حرکتی هقته در روز دوشنبه مشخص تر می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 12 تیر ؛ شرط رشد قیمت تا تراز 40000 دلار چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×