روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 12 تیر ؛ با عبور از این مقاومت آلتکوین‌ها جان می‌گیرند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 12 تیر ؛ با عبور از این مقاومت آلتکوین‌ها جان می‌گیرند

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۲ تیر ؛ با عبور از این مقاومت آلتکوین ها جان می گیرند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۲ تیربه نظر می رسد که قیمت اتریوم (ETH) پس از عبور از مقاومت داینامیک خود آماده ایجاد یک موج صعودی دیگر به سمت تراز ۲۹۰۰ دلار است که در این صورت آلتکوین ها می توانند نفسی تازه کنند. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۲ تیر همراه ما باشید.همان طور که می دانید بیت کوین، رهبر و شاخص اصلی سنجش بازار کریپتو محسوب می شود و اتریوم را نیز می توان به نوعی شاخص حرکتی آلتکوین ها دانست بنابراین با تحلیل این دو رمزارز می توان دیدگاه و روند کلی بازار را متوجه شد و به سایر ارزهای دیجیتال تعمیم داد.در طول روز گذشته بالغ بر ۵۹۶ هزار اتریوم (معادل ۱.۲ میلیارد دلار) از صرافی ها خارج شده است و میزان اتریوم موجود در صرافی ها به پایین ترین حد خود در ۲ سال گذشته رسیده است که این اتفاق می تواند نشانه ای صعودی برای بازار باشد.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت اتریوم ۸.۳ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۲۶ درصد پایین آمده است. در حال حاضر ETH در تراز ۲۲۱۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۵۷.۴۸ میلیارد دلار ۱۸ درصد از سلطه بر بازار را در اختبار دارد.در نمودار ۱ ساعته، قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است که روز گذشته تلاقی کف این کانال با سطح حمایتی ۲۰۰۰ دلار سبب بازگشت قیمت شد.نمودار ۱ ساعته قیمت اتریوماز طرف دیگر اتریوم موفق به عبور از خط روند نزولی خود شده و پولبک آن نیز تکمیل گشته است. در مسیر رشد قیمت، نخستین مقاومت در تراز ۲۳۰۰ دلار قرار دارد و اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این سطح بشوند می توانیم شاهد یک موج صعودی به سمت تراز ۲۹۰۰ دلار باشیم که این اتفاق سبب رشد قیمتی آلتکوین ها نیز می شود. ترازهای ۲۵۰۰ و ۲۶۵۰ دلار دیگر مقاومت ها می باشند.در صورت افزایش یافتن عرضه ها نیز، سطح ۲۱۵۰ دلار اولین حمایت قیمت محسوب می شود و پس از آن ترازهای ۲۰۰۰ ،۱۹۵۰ و ۱۷۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 12 تیر ؛ با عبور از این مقاومت آلتکوین‌ها جان می‌گیرند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×