روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پتانسیل رشد انفجاری یک آلتکوین بزرگ که به اشتباه از آن چشم پوشی می شود! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ منتشر شد.

پتانسیل رشد انفجاری یک آلتکوین بزرگ که به اشتباه از آن چشم پوشی می شود!

[…]

نوشته پتانسیل رشد انفجاری یک آلتکوین بزرگ که به اشتباه از آن چشم پوشی می شود! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پتانسیل رشد انفجاری یک آلتکوین بزرگکریدبل کریپتو (Credible Crypto)، معامله گر محبوب بازار رمزارز، معتقد است که پتانسیل رشد انفجاری یک آلتکوین بزرگ که برخی از آن چشم پوشی کرده اند، می تواند در ماه های آینده منجر به فتح سقف های تاریخی جدیدی شود.این تحلیلگر ناشناس به ۲۲۲۰۰۰ دنبال کننده خود در توئیتر می گوید که لایت کوین (Litecoin) می تواند در آخرین مرحله چرخه صعودی بازار، عملکردی خیره کننده از خود نشان دهد.“مشاهده کرده ام که بسیاری از فعالین بازار می گویند چرخه صعودی لایت کوین تمام شده و رشد خود را داشته است.من معمولا بر اساس حرکات تاریخی مشابه در نمودار معامله نمی کنم، اما فکر می کنم چیزی شبیه به آنچه در سال ۲۰۱۷ در سمت چپ نمودار زیر اتفاق افتاد، مشاهده خواهیم کرد. نه فقط برای لایت کوین، بلکه برای بسیاری از رمزارزهای بزرگ قدیمی این اتفاق خواهد افتاد. هنوز معتقدم که پتانسیل فتح قله های جدید در این رمزارزها باقی است.”تشابه روند قیمتی لایت کوین با سال ۲۰۱۷در مورد زمان رخ دادن این پیش بینی، او فکر می کند که روند نهایی لایت کوین، پس از گذشت چند ماه تثبیت قیمتی و درجا زدن آغاز خواهد شد.کریدبل کریپتو همچنین معتقد است که بیت کوین کش (Bitcoin Cash) نیز می تواند سقف های تاریخی جدیدی را ببیند. وی به معامله گران هشدار می دهد که رمزارز ریپل (XRP) را فراموش نکنند.“رمزارز ریپل نیز در اوایل چرخه سال ۲۰۱۷، یکی از بدترین عملکردها را در میان بزرگان بازار داشت. اما این موضوع در مدت زمان کوتاهی تغیر کرد. تنها در طی ۳۰ روز پس از پایان چرخه بیت کوین (Bitcoin)، رمزارز ریپل با بیش از ۱۰ برابر افزایش قیمت، کل سود چرخه خود را به ۶۲۹۴۷ درصد افزایش داد. از هیچ رمزارزی صرفا بخاطر داشتن روندی کند و یا شروعی ضعیف در ابتدای چرخه، چشم پوشی نکنید.”رشد انفجاری ریپل پس از پایان چرخه بیت کوینکریدبل کریپتو پیش بینی می کند که بیت کوین در صورت شکست و گذر از محدوده قیمتی ۳۵۰۰۰ تا ۳۸۰۰۰ دلار، به سمت محدوده ۴۵۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰ دلار حرکت خواهد کرد. اگر قیمت بیت کوین بالاتر از این محدوده برود، او قصد دارد معامله فروش روی این رمزارز شاخص باز کند.وی معتقد است که با رسیدن قیمت به محدوده سقف قبلی، معامله گران احساساتی شده و برای رسیدن به سقف های تاریخی جدید هیجان زده خواهند شد. به همین دلیل او معتقد است که روند صعودی قبل از رسیدن به سقف تاریخی قبلی پس زده خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پتانسیل رشد انفجاری یک آلتکوین بزرگ که به اشتباه از آن چشم پوشی می شود! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×