روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 تیر ؛ زمان خرید فرا رسیده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 تیر ؛ زمان خرید فرا رسیده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ تیر ؛ زمان خرید فرا رسیده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ تیردر صورتی که قیمت بیت کوین بتواند در بالای سطح ۳۵۰۰۰ دلار بماند، خیز دوباره ای برای عبور از مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری خود برخواهد داشت. اما آیا زمان خرید فرا رسیده است؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۳ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۳.۸درصد رشد داشته و حج معاملات ۴.۵ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۵۱۷۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۵۸.۴ میلیارد دلار ۴۵.۲۶ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار ۱ ساعته قیمت همچنان درون کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار دارد و روز گذشته بالاخره موفق به عبور از خط روند نزولی شد. اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای محدوده ۳۴۸۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت برسانند می توانیم شاهد رشد قیمت تا محدوده ۴۰۰۰۰ دلار باشیم که در این مسیر سطوح ۳۶۵۰۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار مقاومت های پیش رو محسوب می شوند.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینبه طور کلی به نظر می رسد که هم اکنون خریداران کنترل اوضاع را در دست گرفته اند و نشانه های صعود در کوتاه مدت قوی تر هستند اما باید تا بسته شدن یک کندل ۴ ساعته در بالای سطح ۳۵۰۰۰ دلار صبر کرد تا شکست را معتبر خواند.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۳۴۸۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن سطوح ۳۴۰۰۰ ، ۳۲۵۰۰ و ۳۱۰۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.همان طور که در تحلیل های قبلی نیز گفته شد شکسته شدن خط روند نزولی در اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه، یک سیگنال خرید خوب صادر می کند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است و قیمت برای ششمین بار برای عبور از آن تلاش می کند.اندیکاتور RSI بیت کوین در تایم فریم روزانهتوجه داشته باشید که یک تحلیل خوب نیازمند استفاده از خطوط فراوان و اندیکاتورهای متعدد نیست و هرچقدر که بتوانید نمودار را ساده تر تفسیر کنید در معاملات خود موفق تر خواهید بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 13 تیر ؛ زمان خرید فرا رسیده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×