روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه‌داران ثروتمند و تحصیل کرده بر روی این دو آلتکوین سرمایه گذاری کرده‌اند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ منتشر شد.

سرمایه‌داران ثروتمند و تحصیل کرده بر روی این دو آلتکوین سرمایه گذاری کرده‌اند!

[…]

نوشته سرمایه داران ثروتمند و تحصیل کرده بر روی این دو آلتکوین سرمایه گذاری کرده اند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه داران ثروتمند و تحصیل کرده بر روی این دو آلتکوین سرمایه گذاری کرده اند!بنابر تحقیقاتی که توسط بانک تسویه حساب های بین المللی (BIS) انجام شده است، سرمایه داران ثروتمند و تحصیل کرده ترجیح می دهند که علاوه بر بیت کوین، بر روی دو آلتکوین دیگر با ارزش بازار بالا، سرمایه گذاری کنند!در یک گزارش جدید، این نهاد مالی جهانی متعلق به بانک های مرکزی، فعالیت سرمایه گذاران را در بازار ارزهای دیجیتال به تفکیک سطح تحصیلات و سطح درآمد آن ها بررسی کرده است.در طی این تحقیق مشخص گردید که به طور کلی سطح درآمدی خانوارهای صاحبان ارزهای دیجیتال بالاتر از متوسط است و سرمایه گذاران دو آلتکوین ریپل (XRP) و اتریوم (ETH) در میان سایر سرمایه گذاران از بالاترین میزان تحصیلات و ثروت برخوردار هستند در حالی که صاحبان لایت کوین Litecoin (LTC) کمترین تحصیلات را دارند.گفتنی است که پس از اتریوم و ریپل، سرمایه گذاران استلار (XLM) و ایاس (EOS) در رده های بعدی به لحاظ ثروت قرار دارند.بر اساس این یافته ها، BIS با توجه به روندهای شناسایی شده در دارندگان ارزهای دیجیتال، چشم انداز جالبی در مورد آینده رمزارزها ارائه داده و گفته است:“در حالی که دانش مردم در مورد ارزهای رمزنگاری شده در حال فراگیر شدن است، مالکیت محدود به جمعیت خاصی نمی شود به طوریکه در سال ۲۰۱۴ ، فقط حدود ۴۰ درصد از شهروندان ایالات متحده از وجود حداقل یک ارز ردیجیتال (عمدتا بیت کوین) مطلع بودند و این آمار تا سال ۲۰۱۹ تقریبا به ۷۰ درصد افزایش یافته است.در صورت ادامه یافتن این روند، طی یک یا دو سال آینده، کل جمعیت ایالات متحده حداقل یک ارز دیجیتال را می شناسند. با این وجود هنوز میزان پذیرش و استفاده از رمزارزها زیاد نیست و فقط ۱.۴ درصد از جمعیت ایالات متحده تا سال ۲۰۱۹ ارز دیجیتال داشته اند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه‌داران ثروتمند و تحصیل کرده بر روی این دو آلتکوین سرمایه گذاری کرده‌اند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×