روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مقایسه بیت کوین با صنعت فناوری ؛ محدوده مناسب برای فروش کجاست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ منتشر شد.

مقایسه بیت کوین با صنعت فناوری ؛ محدوده مناسب برای فروش کجاست؟

[…]

نوشته مقایسه بیت کوین با صنعت فناوری ؛ محدوده مناسب برای فروش کجاست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

محدوده مناسب برای خروج از بیت کوینیک معامله گر و تحلیلگر محبوب بازار رمزارزها می گوید که با رسیدن بیت کوین (Bitcoin) به سطح معینی که مدنظر دارد، قصد دارد از بیت کوین خارج شود. وی تحلیل خود را بر اساس مقایسه بیت کوین با صنعت فناوری پی ریزی کرده است.کالئو (Kaleo)، معامله گری که در چرخه فعلی بازار توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کرد، به ۳۲۹۹۰۰ دنبال کننده توئیتر خود می گوید که بیت کوین احتمالاً تا پایان سال، بیش از ۵۲۰ درصد نسبت به ارزش فعلی خود در حدود ۳۴۶۵۸ دلار رشد خواهد کرد.“هنوز هم فکر می کنم سقف این چرخه بیت کوین در حدود ۱۸۵۰۰۰ تا ۲۱۵۰۰۰ دلار قرار خواهد گرفت، اما هدف من این نیست که در بالاترین نقطه ممکن از بازار خارج شوم.”کالئو با وجود چشم انداز صعودی خود برای بیت کوین، می گوید که پس از نزدیک شدن قیمت این رمزارز به زیر محدوده هدف مذکور، فروش بیت کوین های خود را آغاز خواهد کرد.“اساساً، برنامه من این است که تا زمانی که بیت کوین به بالاتر از ۱۵۰۰۰۰ دلار نرسیده است، دیدگاه صعودی خود را حفظ کنم. سپس از ۱۵۰۰۰۰ دلار به بالا شروع به خروج می کنم و هنگامی که به زیر ۱۵۰۰۰۰ دلار برگردیم، دیدگاه نزولی پیدا می کنم.”با وجود اینکه بیت کوین به درجا زدن در محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار ادامه می دهد و احساسات فعالین بازار تا حد زیادی همچنان نزولی است، این استراتژیست رمزارز اظهار می کند که بیت کوین و صنعت فناوری (Tech Industry) هماهنگی زیادی دارد. وی با مقایسه قیمت بیت کوین با شاخص نزدک ۱۰۰ (NASDAQ 100)، پیش بینی می کند که این رمزارز پیشرو سرانجام خود را به رشد سریع صنعت فناوری در دو ماه گذشته خواهد رساند.روند بیت کوین در مقابل روند فناوری“بیشتر شما برای خواندن این مطلب وقت نخواهید گذاشت، اما برای کسانی که اینگونه نیستند، فکر می کنم داده های بالا مفید خواهد بود.به دو کادر قرمز در نمودار بالا توجه کنید. بیت کوین رشدی را که در فناوری دیده ایم جبران خواهد کرد و هنگامی که رشد خود را آغاز کند، به سرعت افزایش قیمت خواهد یافت.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مقایسه بیت کوین با صنعت فناوری ؛ محدوده مناسب برای فروش کجاست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×