روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 14 تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در 14 تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۱۴ تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۱۴ تیرقیمت بایننس کوین (BNB) بار دیگر در عبور از مقاومت ۳۱۶ دلاری خود ناکام ماند و هم اکنون اصلاحی کوتاه مدتی را تجربه می کند اما ادامه روند به چه صورت خواهد بود؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۱۴ تیر همراه ما باشید.بایننس کوین به علت توکن سوزی و وجود تورم منفی، محبوبیت روزافزون صرافی بایننس و گسترش شبکه هوشمند بایننس (BINANCE SMART CHAIN) همواره یکی از آلتکوین های مورد توجه سرمایه گذاران بوده است و هم اکنون بالاتر از کاردانو ۳.۲ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بایننس کوین ۱.۳۶ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۲۰ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BNB در تراز ۲۹۸ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۵.۸۶ میلیارد دلار در رتبه چهارم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.قیمت بایننس کوین موفق به عبور از خط روند نزولی خود شده و پولبک آن نیز به خوبی تکمیل گشته است. اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای تراز ۳۱۶ دلار به تثبیت برسانند می توانیم شاهد یک موج صعودی به سمت تراز ۳۸۰ دلار باشیم که در این مسیر مقاومت ۳۵۰ دلاری نیز پیش رو می باشد.نمودار ۱ ساعته قیمت بایننس کوینسطوح ۴۲۵ و ۴۸۰ دلار نیز مقاومت های بعدی محسوب می شوند که با پشت سر گذاشتن آن ها می توان به فتح سقف تاریخی قیمت در تراز ۶۹۰ دلار امیدوار بود.در نمودار ۱ ساعته قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته و به تازگی از میدلاین آن بازگشتی داشته است. در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۲۸۰ دلار واقع شده شده است و پس از آن سطوح ۲۵۰ و ۲۱۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.به طور کلی به نظر می رسد که قدرت خریداران و فروشندگان تقریبا برابر است و اکثر معامله گران همچنان منتظر بیشتر مشخص شدن روند حرکتی بیت کوین هستند بنابراین تعیین حد ضرر برای معاملات خود را فراموش نکنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 14 تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×