روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 15 تیر ؛ سطح کلیدی از میان برداشته می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 15 تیر ؛ سطح کلیدی از میان برداشته می‌شود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۵ تیر ؛ سطح کلیدی از میان برداشته می شود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۵ تیرقیمت بیت کوین به تازگی با ثبت یک کندل صعودی قوی، بار دیگر خود را به محدوده ۳۵۰۰۰ دلار رسانده است و حال باید دید که می تواند این سطح را بازپس بگیرد یا نه. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۵ تیر همراه ما باشید.اینکه در یک هفته گذشته اکثر آلتکوین ها عملکرد بهتری را نسب به بیت کوین نشان داده اند می تواند بیانگر بهبود جو روانی بازار باشد که انگیزه صعود قیمت را می افزاید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۱.۳ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱.۸ درصد افت داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۷۸۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۵۲ میلیارد دلار ۴۴.۶۳ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار ۱ ساعته قیمت همچنان درون کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار دارد و روز گذشته کف این کانال باز هم مانع از افت بیشتر قیمت شد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینهمان طور که در تحلیل های قبلی نیز گفته شد روند حرکتی کنونی BTC مشابه یکی از الگوهای قیمتی وایکوف است که فاز C آن تا به اینجا به خوبی تکرار شده است و اکنون در حال ورود به فاز D می باشیم.یکی از الگوهای قیمتی وایکوفطبق این الگو در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را در بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت برسانند می توانیم شاهد یک موج صعودی به سمت سطح ۴۰۰۰۰ دلار باشیم که در این مسیر ترازهای ۳۶۵۰۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار مقاومت های پیش رو محسوب می شوند.از طرف دیگر اولین حمایت در تراز ۳۴۰۰۰ دلار واقع شده است و پشتیبانی های بعدی در سطوح ۳۲۵۰۰، ۳۱۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار قرار دارند.با توجه به نوسانات شدید قیمت در چند وقت اخیر پیشنهاد می شود که از انجام معاملات اهرم دار بپرهیزید و تا دریافت یک سیگنال خرید یا فروش معتبر صبر داشته باشید.در انتها فراموش نکنید که برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق نیاز به انجام معاملات متعدد در هر شرایطی ندارید و زمانی که ماهیت روند مشخص تر شود بازدهی بالاتری خواهید داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 15 تیر ؛ سطح کلیدی از میان برداشته می‌شود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×