روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 4000 صندوق سرمایه گذاری در آلمان آماده ورود به بازار رمزارزها هستند! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ منتشر شد.

4000 صندوق سرمایه گذاری در آلمان آماده ورود به بازار رمزارزها هستند!

[…]

نوشته ۴۰۰۰ صندوق سرمایه گذاری در آلمان آماده ورود به بازار رمزارزها هستند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۴۰۰۰ صندوق سرمایه گذاری در آلمان آماده ورود به بازار رمزارزها هستند!قانون جدیدی در آلمان به تصویب رسده است که به صندوق های سرمایه گذاری اجازه می دهد ۲۰ درصد از دارایی تحت مدیریت خود را در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند و به این ترتیب ۴۰۰۰ صندوق سرمایه گذاری در آلمان با حدود ۲ تریلیون یورو سرمایه، آماده ورود به بازار رمزارزها هستند.این قانون به طور بالقوه می تواند منجر به هجوم سرمایه گذاران سازمانی علاقمند به حوزه رمزارزها به آلمان شود که یکی از قوی ترین اقتصادهای منطقه اروپا نیز محسوب می شود.گزارشی از سوی BVI Investments تخمین می زند که از دسامبر ۲۰۲۰ تاکنون ۲.۲۳ تریلیون دلار در صندوق های مورد بحث سرمایه گذاری شده است و این مبلغ، وجوه ویژه املاک و مستغلات را شامل نمی شود که در این حالت، تخصیص ۲۰ درصد از این سرمایه به ارزهای رمزنگاری شده می تواند ارزش بازار رمزارزها را ۳۷۶ میلیارد یورو افزایش دهد.شایان ذکر است که افزایش علاقه عموم به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، منجر به افزایش فعالیت ها و قوانین نظارتی در آلمان شده و اخیراً صرافی کوین بیس (Coinbase) از سازمان نظارت بر امور مالی فدرال آلمان (BaFin) مجوز رسمی و قانونی گرفته است. این اولین بار است که یک صرافی رمزارز در کشورهای اروپایی موفق به کسب مجوز قانونی از رگولاتورهای رسمی شده است و می تواند به فعالیت بپردازد.پس از اضافه شدن کاردانو (ADA) به سبد دارایی های شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale)، سرمایه ورودی به بیت کوین و اتریوم از جانب سرمایه گذاران سازمانی افزایش یافته است و پس از چهار هفته متوالی خروج سرمایه از بازار، در این هفته ۶۳ میلیون دلار در رمزارزها سرمایه گذاری شد که می تواند نشان دهنده تغییر رویکرد سرمایه گذاران کلان نسبت به این حوزه باشد.از طرف دیگر بانک بین المللی UBS که در زمینه خدمات مالی و سرمایه گذاری فعالیت دارد، به مشتریان خود هشدار داده است که بازار ارزهای دیجیتال در صورت ادامه فشارهای قانونی برای سرمایه گذاران غیرحرفه ای مناسب نخواهد بود و قانون گذاران اگر بخواهند می توانند استفاده از رمزارزها را به طور کامل ممنوع اعلام کنند بنابراین بهتر است که در سبد سرمایه گذاری خود دارایی های کم ریسک تر نیز داشته باشند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 4000 صندوق سرمایه گذاری در آلمان آماده ورود به بازار رمزارزها هستند! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×