روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اهداف کاردانو تا 5 سال آینده چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ منتشر شد.

اهداف کاردانو تا 5 سال آینده چیست؟

[…]

نوشته اهداف کاردانو تا ۵ سال آینده چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اهداف کاردانو تا ۵ سال آینده چیست؟اهداف کاردانو (Cardano) تا سال ۲۰۲۶ شامل همکاری با ۵۰ بانک، همکاری با ۱۰ شرکت پردرآمد و داشتن یک میلیارد کاربر در شبکه بلاکچین خود است. اما آیا چنین هدفی فقط یک رویای بلند پروازانه است یا راه رسیدن به آن نیز پیش بینی شده است؟فردریک جرگارد (Frederik Gregaard)، مدیر عامل بنیاد کاردانو، به تازگی در یک جلسه آنلاین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت این پروژه را بیان کرده و در آن به اهمیت پذیرش این شبکه توسط سازمان های بزرگ نیز پرداخته است.در همین راستا یکی از مهمترین قسمت هایی که این شرکت در یک سال و نیم آینده روی آن تمرکز خواهد داشت، استفاده ۵۰ بانک از توکن بومی شبکه کاردانو یعنی رمزارز ADA است که به آن ها این امکان را می دهد که از طریق بلاکچین به فعالیت خود ادامه دهند.اگر بنیاد کاردانو بتواند این هدف را به ثمره برساند، دارندگان ADA قادر خواهند بود که با استفاده از بلاکچین کاردانو، توکن های خود را به ارزهای فیات مختلف یا دیگر رمزارزها تبدیل کنند.پس از دستیابی به هدف یاد شده، تمرکز اصلی این پروژه تا سال ۲۰۲۴ شامل افزایش کاربران و تعداد کیف پول ها برای کاهش نیاز افراد به استفاده از خدمات اشخاص ثالث برای تعامل با پروژه های بلاکچین خواهد بود.علاوه بر این بنیاد کاردانو قصد دارد که حداقل با سه شرکت بزرگ در لیست Fortune 500 که از پردرآمدترین کمپانی ها محسوب می شوند همکاری داشته باشد.طی ۵ سال آینده، بنیاد در نظر دارد که کل بلاکچین خود را حفظ نماید و پذیرای حداقل یک میلیارد کاربر باشد و در عین حال سرعت و غیرمتمرکز بودن شبکه تغییری نداشته باشد. شاید در نگاه اول داشتن چنین هدفی امری محال به نظر برسد اما با گسترش پذیرش رمزارزها توسط جوامع دستیابی به این هدف غیر ممکن نیست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اهداف کاردانو تا 5 سال آینده چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×