روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 16 تیر ؛ تمایل حرکت به کدام سمت بیشتر است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 16 تیر ؛ تمایل حرکت به کدام سمت بیشتر است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۶ تیر ؛ تمایل حرکت به کدام سمت بیشتر است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۶ تیرقیمت بیت کوین همچنان در حال تلاش برای عبور از سطح ۳۵۰۰۰ دلار است و با توجه به تراکم قیمتی ایجاد شده به نظر می رسد که به زودی تکلیف این سطح مشخص می شود. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۶ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین تغییر محسوسی نداشته و حج معاملات ۹.۸ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۷۳۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۵۲.۴ میلیارد دلار ۴۴.۲۳ درصدد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.به گزارش شرکت تجزیه و تحلیل داده های درون زنجیره ای سنتیمنت (Santiment)، تعداد معامله گرانی که همچنان به خرید بیت کوین در ریزش ها ادامه می دهند، در حال کاهش است و پست های حاکی از ترس معامله گران در توییتر نیز زیاد شده است که به طور معمول، این تردید و بی علاقگی نشانه مثبتی برای چرخش قیمتی رو به بالا در آینده نزدیک است.میزان بیت کوین موجود در صرافی ها از ابتدای ۲۰۲۱ تا کنون در پایین ترین سطح خود قرار دارد که این امر می تواند نشانه کاهش ریسک فروش های گسترده باشد و همچنین سرمایه گذاران بزرگ با دارایی بیش از ۱۰۰۰ BTC از ماه می تا به حال ۸۰۰۰۰ BTC به دارایی های خود اضافه کرده اند.در نمودار ۴ ساعته، قیمت بیت کوین همچنان درون کانال صعودی خود قرار دارد و کف آن تا به حال به خوبی نقش حمایتی را ایفا کرده است. از طرف دیگر به نظر می رسد که با ایجاد شدن یک خط روند نزولی کوتاه مدت، الگوی مثلث متقارن شکل گرفته است و با توجه به تراکم قیمتی ایجاد شده به زودی این الگو از سقف یا کف شکسته می شود و جهت روند حرکتی بعدی مشخص تر می شود.نمودار ۴ ساعته قیمت BTCهمان طور که در تحلیل های قبل نیز گفته شد اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت برسانند و یک کندل روزانه صعودی قوی بسته شود، شاهد رشد قیمت تا تراز ۴۰۰۰۰ دلار خواهیم بود که در این مسیر ترازهای ۳۶۵۰۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار سطوح مقاومتی هستند.در صورت افزایش یافتن عرضه ها نیز نستین حمایت پیش رو در تراز ۳۴۰۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطوح ۳۲۵۰۰ و ۳۱۰۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 16 تیر ؛ تمایل حرکت به کدام سمت بیشتر است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×