روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 17 تیر ؛ آماده موج نزولی بعدی باشید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 17 تیر ؛ آماده موج نزولی بعدی باشید!

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۷ تیر ؛ آماده موج نزولی بعدی باشید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۷ تیرقیمت بیت کوین بازهم در عبور از سطح ۳۵۰۰۰ دلار موفق نبود و به تازگی با شکست کف الگوی مثلث خود، یک موج نزولی دیگر را آغاز کرده است. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۷ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۴.۴ درصد افت داشته و حجم معاملات نیز ۹.۶ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۳۲۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۲۳ میلیارد دلار ۴۴.۲۴ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.همان طور که در تحلیل قبلی نیز گفته شد، بیت کوین در نمودار ۱ ساعته خود درون یک مثلث متقارن قرار داشت که ساعاتی پیش این الگو از کف شکسته شد و حمایت خط روند صعودی از دست رفت بنابراین می توان انتظار داشت که شاهد یک موج نزولی دیگر در کوتاه مدت باشیم.این سناریو در صورتی نقض می شود که قیمت بتواند به بالای حمایت از دست رفنه ۳۴۰۰۰ دلار بازگردد و به تثبیت برسد (نه صرفا پولبک).نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین حمایت پیش رو در تراز ۳۳۰۰۰ دلار قرار دارد که چندان قوی به نظر نمی رسد و پس از آن سطوح ۳۲۵۰۰، ۳۱۰۰۰ می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.همچنان اصلی ترین امید برای چرخش دوباره قیمت رو به بالا، سطح ۳۰۰۰۰ دلار می باشد که تا زمانی که شکسته نشده است شاهد اصلاح زمانی بیت کوین و نوسان آن در محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار خواهیم بود.اما فراموش نکنید که قیمت برای ششمین بار در طی یک ماه اخیر به محدوده حمایتی ۳۰۰۰۰ دلار نزدیک می شود و در هر بار با برداشته شدن مقداری از سفارش های خرید، قدرت پشتیبانی این سطح کاهش می یابد و ممکن است که تقاضای موجود دیگر توان پاسخ گویی به فشار فروش را نداشته باشد.هم اکنون قیمت BTC مانند یک فنر جمع شده است که از هر سمتی خارج شود، موج خروجی حاصل از آن قدرت و شتاب بالایی خواهد داشت بنابراین اگر معامله گر کوتاه مدت هستید تعیین حد ضرر را فراموش نکنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 17 تیر ؛ آماده موج نزولی بعدی باشید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×