روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال جهش قیمتی بیت کوین به محدوده 380000 دلاری! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ منتشر شد.

احتمال جهش قیمتی بیت کوین به محدوده 380000 دلاری!

[…]

نوشته احتمال جهش قیمتی بیت کوین به محدوده ۳۸۰۰۰۰ دلاری! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جهش قیمتی بیت کوینیک استراتژیست و معامله گر برجسته بازار رمزارزها پیش بینی می کند که افزایشی سهموی در ارزش بیت کوین (Bitcoin) را شاهد خواهیم بود. او معتقد است که این جهش قیمتی بیت کوین ، سقف تاریخی ۶۴۰۰۰ دلاری را به یک قله کوچک در نمودار این رمزارز تبدیل خواهد کرد.جک اسپارو (Jack Sparrow)، تحلیلگر رمزارزی که به طور دقیق صعود بیت کوین به محدوده ۱۹۰۰۰ دلار در سال گذشته را پیش بینی کرد، به ۲۰۳۶۰۰ دنبال کننده خود می گوید که خودش را آماده کرده است تا در صورت صعود گسترده بیت کوین به تراز قیمتی ۳۸۰۰۰۰ دلار، از بازار جا نماند.“اگر این چرخه بیت کوین بازدهی مشابه ای در مدت زمان مشابه ای با چرخه قبلی داشته باشد، تصویر زیر به معنای واقعی کلمه اتفاقی است که برای بیت کوین رخ خواهد داد. البته که دیدگاه هر فرد در این شرایط بسیار مهم است.برخی از افراد اخیرا مرا فروشنده و حامی روند نزولی بازار خوانده اند اما تمام آنچه که من واقعاً انجام می دهم انتظار برای یافتن موقعیتی برای استفاده از این جهش احتمالی است.”پیش بینی روند قیمتی بیت کویندر طول چرخه صعودی بازار در سال ۲۰۱۷، بیت کوین تقریبا از حدود ۵۰۰۰ دلار به ۲۹۰۰ دلار سقوط کرد، و سپس یک روند صعودی قدرتمند و سریع به سمت محدوده ۲۰۰۰۰ دلاری را آغاز کرد. جک تصور می کند که اگر بیت کوین در مرحله ای مشابه با سقوط چرخه قبلی قرار گرفته باشد، احتمال یک صعود ۱۰۰۰ درصدی وجود دارد.این استراتژیست رمزارز حتی پس از موج فروش ماه مه، که باعث اصلاح بیش از ۵۰ درصدی ارزش بیت کوین شد، همچنان دیدگاهی صعودی در این رمزارز پیشرو دارد. به گفته جک اسپارو، چرخه صعودی بازار هنوز به پایان نرسیده است زیرا او معتقد است که یک موج صعودی دیگر باقی مانده است.موج شماری چرخه فعلی بیت کویندر میان مدت، جک انتظار دارد که بیت کوین در چند ماه آینده به درجا زدن و تثبیت خود ادامه دهد و سپس حدودا در اوایل سال ۲۰۲۲، چرخه صعودی خود را ادامه دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال جهش قیمتی بیت کوین به محدوده 380000 دلاری! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×