روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 19 تیر ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 19 تیر ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۹ تیر ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۹ تیرقیمت بیت کوین در کوتاه مدت وارد یک روند نزولی دیگر شده است و حال سوال این است که این اصلاح قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۱۹ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۲ درصد افزایش یافته و حجم معاملات ۵.۱ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۳۶۵۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۳۱.۱ میلیارد دلار ۴۵.۲۵ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.این در حالیست که میزان عرضه بیت کوین در صرافی ها از اواخر ماه ژوئن که قیمت این رمزارز در محدوده ۳۰۰۰۰ دلار قرار داشت، در یک روند نزولی قرار گرفته و همچنان در حال کاهش است. این بدان معنی است که هولدرها در حال خارج کردن دارایی خود از صرافی ها و انتقال آن ها به محلی امن برای نگهداری هستند که نشانه ای مثبت برای چرخش قیمت رو به بالا محسوب می شود.از طرف دیگر سخت گیری کشورها در رابطه با رمزارزها همچنان در حال افزایش است به طوریکه چین به تازگی دسترسی به صرافی بایننس را مسدود کرده است و دیگر کشورها نیز در سدد ممنوع کردن تبلیغات ارزهای دیجیتال و قانون گذاری بیشتر هستند که اثری منفی بر روی قیمت در کوتاه مدت خواهند داشت.قیمت بیت کوین پس از شکست خط روند صعودی خود، درون یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار گرفته است که هم اکنون در محدوده میدلاین آن مبادله می شود و سقف آن نیز با مقاومت ۳۵۰۰۰ دلار منطبق شده است.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینبا توجه به نوع بسته شدن کندل ها در نمودار ۱ ساعته که از نوع بازگشتی می باشند، به نظر می رسد که رشد اخیر قیمت تا تراز ۳۴۰۰۰ دلار پولبکی به سطوح حمایتی شکسته شده بوده است و در کوتاه مدت شاهد ادامه روند نزولی خواهیم بود.در صورت افزایش یافتن عرضه ها، نخستین حمایت در تراز ۳۲۵۰۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطوح ۳۱۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.اما اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای سطح ۳۴۰۰۰ دلار برسانند خیز دوباره ای برای عبور از سطح کلیدی ۳۵۰۰۰ دلار خواهیم داشت تا روند صعودی جدیدی آغاز شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 19 تیر ؛ اصلاح قیمت تا کجا ادامه خواهد داشت؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×