روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 19 تیر ؛ روند نزولی تازه‌ای آغاز شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 19 تیر ؛ روند نزولی تازه‌ای آغاز شده است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۹ تیر ؛ روند نزولی تازه ای آغاز شده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۹ تیربه نظر می رسد که قیمت اتریوم پس از رسیدن به تراز ۲۴۰۰ دلار، وارد یک روند نزولی کوتاه مدت شده و سطح حمایتی مهمی را از دست داده است. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۱۹ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت اتریوم تغییر محسوسی تداشته و حجم معاملات ۲ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر ETH در تراز ۲۱۱۵ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۴۶.۶۶ میلیارد دلار ۱۷.۶۷ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.بنابر گزارش شرکت تجزیه و تحلیل داده های درون زنجیره ای گلسنود، میزان عرضه اتریوم در صرافی ها همچنان در حال کاهش است و به کمترین میزان خود در طول یک سال اخیر رسیده است که نشان می دهد هنوز بسیاری از سرمایه گذاران نسبت به آینده این ارز دیجیتال بسیار خوشبین هستند.میزان عرضه اتریوم در صرافی هابا کاهش این شاخص در حقیقت ریسک فروش گسترده کاهش می یابد و نشانه ای مثبت در جهت چرخش قیمت رو به بالا تلقی می شود.در نمودار ۱ ساعته قیمت درون یک کانال نزولی کوتاه مدت با شیب کم قرار دارد و به تازگی با بازگشت از محدوده سقف آن، خط روند صعودی خود را شکسته و یک موج نزولی دیگر را آغاز کرده است.نمودار ۱ ساعته قیمت اتریوممحدوده ۲۱۵۰ تا ۲۲۵۰ دلار سطحی کلیدی برای روند حرکتی بعدی محسوب می شود که در صورت تثبیت قیمت در زیر آن می توانیم شاهد افت دوباره ای تا تراز ۱۷۵۰ دلار باشیم و از طرف دیگر اگر خریداران موفق به رساندن قیمت به بالای این سطح بشوند احتمالا یک موج صعودی تا محدوده ۲۹۰۰ دلار خواهیم داشت.نخستین حمایت در تراز ۲۰۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن سطوح ۱۷۵۰ و ۱۴۰۰ دلار اصلی ترین حمایت های پیش رو محسوب می شوند. در مسیر رشد قیمت نیز سطح ۲۱۵۰ دلار اولین مقاومت می باشد و پس از آن ترازهای ۲۲۵۰، ۲۴۵۰ و ۲۶۰۰ دلار موانع بعدی می باشند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 19 تیر ؛ روند نزولی تازه‌ای آغاز شده است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×