روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا نهنگ های بازار رمزارز خریدهای خود را آغاز کرده اند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

آیا نهنگ های بازار رمزارز خریدهای خود را آغاز کرده اند؟

[…]

نوشته آیا نهنگ های بازار رمزارز خریدهای خود را آغاز کرده اند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

فعالیت نهنگ های بازار رمزارزویلیام کلمنته (William Clemente)، تحلیلگر داده های درون زنجیره ای، می گوید نهنگ های بازار رمزارز بار دیگر فعالیت خود را آغاز کرده اند و در حال جمع آوری رمزارزهای داخل صرافی ها می باشند.کلمنته در آخرین گزارش خود خاطرنشان کرده است که تعداد کاربران جدید در شبکه بیت کوین (Bitcoin) در شرف ثبت رکوردی جدید و رسیدن به یک سقف تاریخی جدید می باشد.“ابتدا، بیایید نگاهی به این نمودار بیندازیم که نشان دهنده رشد خالص تعداد کاربران یا آدرس های موجود در شبکه بیت کوین است. رشد کاربران جدید اکنون به سقف تاریخی جدیدی رسیده است. روزانه بیش از ۵۰۰۰۰ آدرس جدید وارد شبکه بیت کوین می شود.”رشد تعداد آدرس های شبکه بیت کوینکلمنته می گوید نهنگ های بیت کوین در کنار سرمایه گذاران کوچک، بار دیگر در حال خرید کردن هستند. این تحلیلگر می گوید که این روند در طی هفته گذشته دائما در حال سرعت گرفتن بوده است. نهنگ ها مقدار زیادی بیت کوین به ارزش ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را جمع آوری کرده اند.“سرمایه گذاران کوچک، هفته ها است که به شدت در حال خرید کردن می باشند، اما سرانجام همان گونه که انتظار داشتیم خرید نهنگ ها نیز افزایش پیدا کرده است. در طی این هفته، ۱۷ نهنگ جدید در شبکه بیت کوین به وجود آمده است، در حالی که در همان زمان، سهم کل نهنگ ها از عرضه بیت کوین به میزان ۶۵۴۲۹ رمزارز افزایش یافت.”کلمنته همچنین در حال بررسی میزان ورودی و خروجی بیت کوین در صرافی ها است. این تحلیلگر هنگام بررسی جریانات ورودی و خروجی بیت کوین در صرافی های رمزارز، از نوارهای بولینگر (Bollinger Bands)، یک شاخص نوسانی که سیگنال های مرتبط با اشباع خرید یا اشباع فروش صادر می کند، استفاده می کند. کلمنته می گوید که این شاخص پس از ماه مارس، برای اولین بار سیگنال “خرید” خود را صادر کرده است.نوارهای بولینگر در نمودار بیت کوین“با استفاده از نوارهای بولینگر، سیگنال های خرید و فروش مواقعی صادر می شوند که رمزارز مورد نظر یا به شدت به صرافی ها منتقل شده یا به شدت از صرافی ها خارج شده است. این شاخص اولین سیگنال خرید خود را در طی ۳ ماه گذشته صادر کرده است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا نهنگ های بازار رمزارز خریدهای خود را آغاز کرده اند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×