روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 20 تیر ؛ نوسان قیمت تا کی ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 20 تیر ؛ نوسان قیمت تا کی ادامه دارد؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۰ تیر ؛ نوسان قیمت تا کی ادامه دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۰ تیرقیمت بیت کوین پس از عدم تثبیت در بالای سطح ۳۵۰۰۰ دلار، وارد یک روند نزولی کوتاه مدت شده است اما نشانه ها حاکی از آن هستند که قدرت این روند زیاد نیست. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۰ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین تغییر محسوسی نداشته و حجم معاملات ۲۳.۴ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۳۶۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۳۰.۷ میلیارد دلار ۴۵.۳۸ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.در نمودار ۱ ساعته قیمت پس از شکست خط روند صعودی خود، درون یک کانال نزولی قرار گرفته است که درون آن نیز یک کانال نزولی کوتاه مدت تر ایجاد شده است.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینهم اکنون قیمت در محدوده حمایتی میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته قرار گرفته است و پتانسیل شکست سقف کانال نزولی کوتاه مدت تر خود را دارد که اگر خریداران موفق به عبور از این مقاومت داینامیک بشوند و قیمت در بالای تراز ۳۴۰۰۰ دلار به تثبیت برسد شاهد خیز دوباره ای برای شکستن سقف کانال اصلی و سطح مقاومتی ۳۵۰۰۰ دلار خواهیم بود و پس از آن می توان گفت که موج صعودی جدیدی تا سطح ۴۰۰۰۰ دلار و بالاتر خواهیم داشت.هرچند که در روند حرکتی اخیر گام های نزولی قدرتمندتر از گام های صعودی بوده اند اما باید توجه داشت که موج ها دارای هم پوشانی بالایی هستند که نشان می دهد قدرت این روند نزولی فعلا چندان زیاد نیست که بخواهد سطح حمایتی ۳۰۰۰۰ دلار را بشکند.به طور کلی به نظر می رسد که همچنان نبرد خریداران و فروشندگان برنده ای ندارد و تا زمانی که یکی از سطوح ۳۰۰۰۰ یا ۴۰۰۰۰ به صورت معتبر شکسته نشده اند قیمت همچنان رنج خواهد زد. در این مواقع ترید کوتاه مدت انجام دادن منظقی تر از سرمایه گذاری بلند مدت کردن است چراکه هنوز روند اصلی بازار مشخص نشده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 20 تیر ؛ نوسان قیمت تا کی ادامه دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×