روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چارلز هاسکینسون به سوالات منتقدان کاردانو پاسخ می‌دهد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

چارلز هاسکینسون به سوالات منتقدان کاردانو پاسخ می‌دهد

[…]

نوشته چارلز هاسکینسون به سوالات منتقدان کاردانو پاسخ می دهد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چارلز هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو (Cardano) و مدیر عامل بنیاد IOHK، به تازگی در یک ویدئوی جدید به سوالات منتقدان کاردانو پاسخ داده است.ایوان ون نس (Evan Van Ness)، مدافع اتریوم، اخیراً تعداد تراکنش های انجام شده در شبکه کاردانو را نسبت به ارزش بازار آن زیر سوال برده و گفته است:این انتقادها توجه هاسکینسون را جلب کرد و وی با اشاره به دستاوردهای اخیر کاردانو مانند آوردن شناسه های مبتنی بر بلاکچین برای دانشجویان در اتیوپی و رکورد ارزش کل دارایی قفل شده در این شبکه، پاسخ داد:“صادقانه بگویم، بر بستر شبکه ما بیش از ده ها هزار دارایی وجود دارد، بیش از ۱۰ میلیون دلار توکن غیرقابل تعویض (NFT) به فروش رسیده است و با توجه به همه این موارد، اکوسیستم همچنان کاملا سالم است!از زمان پیش بینی ما در سال گذشته، ما شاهد سه برابر شدن تعداد کاربران کاردانو بوده ایم و بدیهی است که مقدار زیادی انباشت ارزش نیز وجود دارد.کاردانو یکی از سریع ترین، پایدارترین، بالغ ترین و سیستماتیک ترین پروژه ها در حوزه ارزهای دیجیتال محسوب می شود و ما همچنان یکی از برترین ها در معیارهای مختلف اجتماعی در صنعت خود هستیم.به طور مثال، ما برترین شبکه رمزارز از نظر میزان سهام استیک شده هستیم. شماره یک به لحاظ تعهدات! بنابراین کسانی که از این پروژه انتقاد می کنند در این مرحله یا اطلاعات کافی ندارند یا بدخواه هستند.در طی یک ماه اخیر کاردانو فعال ترین توسعه دهندگان در گیت هاب (GITHUB) را داشته است و شما می توانید پیشرفت شبکه را در هر هفته به خوبی مشاهده کنید.”هاسکینسون همچنین اذعان دارد که با راه اندازی شبکه اصلی قرارداد هوشمند آلونزو (Alonzo)، بسیاری از برنامه ها روی کاردانو اجرا می شوند و انتظار می رود که این اتفاق در ماه آگوست به وقوع بپیوندد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چارلز هاسکینسون به سوالات منتقدان کاردانو پاسخ می‌دهد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×