روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " با منقضی شدن بیش از 16000 سهام gbtc ، آماده نوسانات شدید بیت‌کوین باشید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

با منقضی شدن بیش از 16000 سهام gbtc ، آماده نوسانات شدید بیت‌کوین باشید!

[…]

نوشته با منقضی شدن بیش از ۱۶۰۰۰ سهام GBTC ، آماده نوسانات شدید بیت کوین باشید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

با منقضی شدن بیش از ۱۶۰۰۰ سهام GBTC ، آماده نوسانات شدید بیت کوین باشید!در تاریخ ۱۸ جولای، ۱۶ هزار سهام GBTC به ارزش ۱۹ میلیارد دلار بیت کوین آزاد (آنلاک) می شود که این میزان بالاترین رکورد آزاد شدن سهام GBTC تاکنون است و تحلیلگران معتقد هستند که این اتقاق می تواند منجر به نوسانات شدید قیمتی در بیت کوین شود.سهام GBTC یا Grayscale Bitcoin Trust، بزرگترین صندوق دارایی های دیجیتال جهان می باشد که از سال ۲۰۱۳ آغاز به کار کرده است. هرکسی که به دنبال سرمایه گذاری کم ریسک تر در بیت کوین است، می تواند سهام این شرکت را بخرد و هر سهم با قیمت تقریباً نزدیک به بیت کوین خرید و فروش می شود.این پول سرمایه گذاری شده به مدت ۶ ماه قفل می شود و پس از این مدت سهام های خریده شده در اصطلاح آنلاک یا آزاد شده و اجازه فروش به آن ها داده می شود.از آنجایی سرمایه گذاران سازمانی تنها در یک روز به ۱۶۰۰۰ سهم GBTC خود دسترسی پیدا خواهند کرد، پیش بینی می شود که حداقل برخی از این سرمایه گذاران دست به فروش بزنند و همین امر باعث ایجاد فشار فروش خواهد شد. تحلیل گران JPMorgan در همین راستا گفته اند که انتظار سقوط قیمت به کانال ۲۰۰۰۰ دلار را باید داشت.شایان ذکر است که این میزان تنها در یک روز است و در بقیه روزهای باقی مانده ماه جولای نیز مقادیر قابل توجهی از سهام GBTC شرکت گری اسکیل آنلاک خواهد شد.از سوی دیگر برخی تحلیلگران نظر متفاوتی دارند و معتقد هستند با توجه به اینکه سهام GBTC نسبت به ماه ژانویه ۸ درصد قیمت کمتری دارد، سرمایه گذارن دست به فروش نخواهند زد.به هر حال انتظار ایجاد نوسانات قیمتی نسبتا شدید در این تاریخ یعنی ۱۸ جولای ( ۲۷ تیرماه) و روزهای بعد از آن می رود و بهتر است که در این تاریخ از انجام معاماملات فیوچرز (اهرم دار) پرهیز کنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با منقضی شدن بیش از 16000 سهام gbtc ، آماده نوسانات شدید بیت‌کوین باشید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×