روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد انفجاری 2 دارایی دیجیتال نوظهور با وجود شرایط آشفته بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ منتشر شد.

رشد انفجاری 2 دارایی دیجیتال نوظهور با وجود شرایط آشفته بازار

[…]

نوشته رشد انفجاری ۲ دارایی دیجیتال نوظهور با وجود شرایط آشفته بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد انفجاری ۲ دارایی دیجیتال نوظهوردو دارایی دیجیتال نوظهور پس از رشد بیش از ۳۰۰ درصدی در ۳۰ روز گذشته، آن هم با وجود درجا زدن قیمت بسیاری از رمزارزها، باعث جلب توجه بسیاری از فعالین بازار شده اند.یکی از این دارایی های دیجیتال نامبرده، بازی مبارزه ای و پلتفرم معاملاتی مبتنی بر بلاکچین اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) است.طبق گفته کوین گیکو (CoinGecko)، این بازی که به بازیکنان امکان جمع آوری، تولید، پرورش و تجارت موجوداتی موسوم به “اکسیز (Axies)” را می دهد، از محدوده قیمتی ۴.۱۰ دلار در ۱۰ ژوئن به سقف تاریخی خود یعنی ۱۹.۶۳ دلار در ۱۰ جولای رسیده است. این حرکت که فقط در طی ۳۰ روز اتفاق افتاده است، افزایش انفجاری بیش از ۳۷۸ درصدی را نشان می دهد.رشد اکسی اینفینیتی در حالی اتفاق افتاد که این بازی به جایگاه نخست بالاترین بازدهی برنامه های غیرمتمرکز (DApps) صعود کرد. به گفته پلتفرم تحلیلی توکن ترمینال (Token Terminal)، در ۳۰ روز گذشته، این بازی ۳۳.۴۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده است، که تقریبا سه برابر درآمد منتشر شده توسط صرافی رمزارز غیرمتمرکز پنکیک سوآپ (PancakeSwap) است.بازدهی برنامه های غیرمتمرکزدومین آلتکوینی که رشد بسیار سریعی از خود نشان داد، رمزارز کانستیلیشن (Constellation) با نماد DAG است. پروتکل کانستیلیشن به عنوان یک شبکه توزیع شده قابل توسعه طراحی شده است که به توسعه دهندگان امکان ساخت بلاکچین، ضرب توکن های رمزارز و ساخت برنامه های غیرمتمرکز را می دهد.طبق داده های سایت کوین گیکو، DAG در ۳۰ روز گذشته از حدود قیمتی ۰.۰۴۲ دلار در ۱۰ ژوئن به سقف تاریخی ۰.۱۹ دلار در ۱۰ ژوئیه رشد کرد، که افزایشی بیش از ۳۵۲ درصد را نشان می دهد.این دارایی دیجیتال رشد خود را همزمان با عرضه سازنده بازار خودکار صرافی لتیس (Lattice Exchange) که در شبکه هایپرگرف (Hypergraph) کانستیلیشن ساخته شده، آغاز کرد.در حالی که اکسی اینفینیتی و کانستیلیشن از نظر ارزشی در طی ماه گذشته به شدت رشد کرده اند، بازار رمزارزها در حالت کلی سابقه پیروی از روند صعودی و نزولی بیت کوین (Bitcoin) را دارد و دارایی هایی که با قدرت رشد می کنند ممکن است با قدرت نیز افت کنند، چرا که بازار رمزارزها بسیار بی ثبات و غیرقابل پیش بینی است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد انفجاری 2 دارایی دیجیتال نوظهور با وجود شرایط آشفته بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×