روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 21 تیر ؛ نبرد خریداران برای بازگشت به روند صعودی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 21 تیر ؛ نبرد خریداران برای بازگشت به روند صعودی

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۱ تیر ؛ نبرد خریداران برای بازگشت به روند صعودی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۱ تیرقیمت بیت کوین بار دیگر به محدوده مقاومتی ۳۵۰۰۰ دلار رسیده است و در حال تلاش برای شکست روند نزولی خود می باشد. اما آیا در این امر موفق خواهد بود یا با بازگشت از این سطح یک موج نزولی دیگر ایجاد می شود؟ در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۱ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین ۲.۷ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۴ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۴۴۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۶۴۴.۳ میلیارد دلار ۴۵.۳ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.اخیرا شایعه ای مبنی بر اینکه اپل می خواهد ۲ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کند، در فضای مجازی می چرخد اما صرف نظر از اینکه چنین چیزی واقعیت دارد یا نه، می تواند توجهات را دوباره به سمت ارزهای دیجیتال جلب کند و جو روانی بازار را بهبود ببخشد.بنابر اطلاعات درون زنجیره ای بدست آمده در طول یک هفته اخیر نیز، تعداد آدرس های فروشنده در برابر آدرس های خریدار رشد داشته است که می تواند نشان از ورود پول هوشمند و فاز انباشت توسط هولدرهای بزرگتر باشد.در نمودار ۱ ساعته، قیمت کانال نزولی کوتاه مدت تر خود را به تازگی از پیش رو برداشته و به بالای سطح حمایتی ۳۴۰۰۰ دلار رسیده است. هم اکنون بیت کوین در حال تلاش برای عبور از سقف کانال نزولی اصلی است که با توجه به تلاقی آن با مقاومت کلیدی ۳۵۰۰۰ دلار، کمی دشوار به نظر می رسد و در وهله ی اول انتظار یک واکنش برگشتی از این سطح داریم.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویناگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای تراز ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت برسانند می توانیم شاهد یک موج صعودی به سمت محدوده ۴۰۰۰۰ دلار باشیم که در این مسیر ترازهای ۳۶۵۰۰، ۳۸۰۰۰ و ۳۹۵۰۰ دلار موانع پیش رو محسوب می شوند.از طرف دیگر در صورت افزایش یافتن عرضه ها نخستین حمایت در تراز ۳۴۰۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن سطوح ۳۲۵۰۰ و ۳۱۰۰۰ دلار می توانند مانع از افت بیشتر قیمت بشوند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 21 تیر ؛ نبرد خریداران برای بازگشت به روند صعودی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×