روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خروج روزانه 2000 بیت کوین از صرافی‌های متمرکز نشان دهنده چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ منتشر شد.

خروج روزانه 2000 بیت کوین از صرافی‌های متمرکز نشان دهنده چیست؟

[…]

نوشته خروج روزانه ۲۰۰۰ بیت کوین از صرافی های متمرکز نشان دهنده چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خروج روزانه ۲۰۰۰ بیت کوین از صرافی های متمرکز توسط معامله گرانخروج بیت کوین از صرافی های متمرکز روندی صعودی گرفته است و تعداد بیت کوین هایی که در صرافی ها نگهداری می شوند، از ماه می در حال کاهش می باشد به طوریکه روزانه به طور متوسط ۲۰۰۰ BTC (با ارزش تقریبی ۶۶ میلیون دلار) به کیف پول ها منتقل می شود.چنین چیزی می تواند نشان از ورود بازار به فاز انباشت (خرید توسط هولدرها پیش از رشد قیمت) باشد و همچنین با کاهش پتانسیل عرضه، ریسک فروش گسترده را کاهش می دهد که این دو عامل می توانند محرکی برای چرخش قیمت رو به بالا باشند.بنابر گزارش تحلیل داده های درون زنجیره ای گلسنود (Glassnode)، میزان رزرو بیت کوین در صرافی ها به سطح ماه آوریل و پیش از رشد قیمت بیت کوین به سقف تاریخی خود رسیده است.تحلیلگران بر این باورند که بیشتر این جریان خروجی، به صندوق بیت کوین شرکت گری اسکیل (Grayscale) یا همان GBTC و سایر سازمان های سرمایه گذاری تعلق دارد که باعث این خروج خالص مداوم شده است.در ماه می با ریزش ناگهانی قیمت بیت کوین، میزان واریزی BTC به صرافی ها به دلیل تمایل به نقد کردن، افزایش یافته بود اما در حال حاضر این روند معکوس شده است.نمودار ورود و خروج بیت کوین از/به صرافی هامطابق نمودار بالا، براساس میانگین متحرک ۱۴ روزه، در دو هفته اخیر شاهد خالص خروجی بیت کوین از صرافی ها بوده ایم.این گزارش همچنین خاطرنشان کرد تعداد آدرس های فروشنده افزایش یافته و تعداد آدرس های خریدار ثابت باقی مانده است و این واگرایی می تواند بیانگر ورود پول هوشمند باشد چراکه خریداران مشخصا سرمایه بیشتری در اختیار دارند.اما فراموش نکنید که این داده ها به معنای صعودی شدن قطعی روند در کوتاه مدت نیست چراکه بسیاری از سرمایه گذاران دیدگاه بلند مدت چند ساله دارند و همچنان امکان افت بیشتر قیمت به کانال ۲۰۰۰۰ دلار وجود دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خروج روزانه 2000 بیت کوین از صرافی‌های متمرکز نشان دهنده چیست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×