روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استفاده از بیت کوین بعنوان پول قانونی در السالوادور ممکن است به ضرر شبکه باشد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ منتشر شد.

استفاده از بیت کوین بعنوان پول قانونی در السالوادور ممکن است به ضرر شبکه باشد!

[…]

نوشته استفاده از بیت کوین بعنوان پول قانونی در السالوادور ممکن است به ضرر شبکه باشد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

استفاده از بیت کوین بعنوان پول قانونی در السالوادور ممکن است به ضرر شبکه باشد!به گفته بانک جهانی جی پی مورگان (JPMorgan)، استفاده از بیت کوین بعنوان پول قانونی در السالوادور فشارهایی را بر شبکه BTC وارد خواهد کرد.تحلیل گران این بانک در مقاله ای ضمن پرداختن به خطرات احتمالی بیت کوین برای سیستم پولی کشورها، از قانون تصویب بیت کوین به عنوان پول رایج السالوادور انتقاد کرده اند.کارشناسان می گویند، حجم معاملات بیت کوین معمولاً از ۴۰ تا ۵۰ میلیارد دلار در روز فراتر می رود اما بیشتر آن توسط مبادلات عمده داخلی انجام می شود و همچنین بخش عظیمی از کوین های در گردش موجود در کیف پول هایی قرار دارند که بیش از یک سال است جابه جا نشده اند.درحالیکه پرداخت روزانه از طریق بیت کوین در السالوادور، بیش از ۱ درصد از توکن های کل شبکه را که در سال گذشته بین کیف پول ها منتقل شده اند، درگیر خواهد کرد و همچنین ۴ درصد از حجم تراکنش های On-chain را به خود اختصاص خواهد داد که این اتفاق هم برای کشور السالوادور و هم برای شبکه بیت کوین یک تهدید محسوب می شود.به دلیل چنین نقدینگی و ساز و کار تجاری بیت کوین، تصویب آن در السالوادور به طور بالقوه می تواند محدودیت قابل توجهی در توانایی این ارز دیجیتال برای خدمت به عنوان وسیله مبادله ایجاد کند.از طرفی نوسان بالای قیمت بیت کوین و نابرابرى تقاضا برای این رمزارز در مقایسه با دلار آمریکا می تواند به افزایش تقاضا برای نقدینگی دلار در این کشور دامن زده و ثبات مالی را مختل نماید.این گزارش همچنین نتایج نظرسنجی های اخیر که شک و تردید مردم این کشور نسبت به بیت کوین به عنوان وسیله مبادله نشان می دهد را منعکس کرده است بنابراین السالوادور باید نگرانی های افکار عمومی را نیز به لیست چالش های خود اضافه کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استفاده از بیت کوین بعنوان پول قانونی در السالوادور ممکن است به ضرر شبکه باشد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×