روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بررسی 5 آلتکوین مطرح بازار که به کف قیمتی خود رسیده اند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ منتشر شد.

بررسی 5 آلتکوین مطرح بازار که به کف قیمتی خود رسیده اند

[…]

نوشته بررسی ۵ آلتکوین مطرح بازار که به کف قیمتی خود رسیده اند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بررسی ۵ آلتکوین مطرح بازارمایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، استراتژیست و معامله گر برجسته بازار رمزارزها، می گوید که به احتمال زیاد به کف قیمتی این ۵ آلتکوین مطرح رسیده ایم.این معامله گر برتر رمزارز به ۳۵۲۳۰۰ دنبال کننده خود می گوید که او در حال بررسی رمزارز اسکیل (Skale) می باشد، که یک شبکه بلاکچین است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد زنجیره های غیرمتمرکز کاملاً سازگار با شبکه اتریوم (Ethereum) ایجاد و تهیه کنند.طبق گفته ون دی پوپ، اسکیل در مرحله تثبیت شدن در جفت بیت کوینی خود (SKL/BTC) است و همچنان محدوده حمایتی قدرتمند خود را در ۰.۰۰۰۰۰۶۲۹ BTC حفظ کرده است.“این رمزارز هنوز در سطوح هم تراز با قبل از شروع چرخه صعودی خود در حال تثبیت شدن است. محدوده مشخص شده یک منطقه خرید عالی برای ورود به این رمزارز می باشد.”نمودار اسکیل در برابر بیت کوینرمزارز دیگری که در لیست ون دی پوپ قرار دارد، راهکار مقیاس پذیری و بلاکچین پولیگان (Polygon) یا همان متیک (MATIC) است که به گفته وی پس از لمس حمایت مهم خود در محدوده ۰.۹۷ دلار، آماده یک جهش قدرتمند است.“این نیز مانند اسکیل، به نظر می رسد که به خوبی حمایت شده و آماده یک جهش است. محدوده های هدف به ترتیب ۱.۳۵ دلار و سپس ۱.۶۰ دلار هستند.”نمودار متیکسومین آلتکوین این لیست، پلتفرم ترکیبی بلاکچین آیکان (ICON) است. ون دی پوپ می گوید این دارایی دیجیتال در حال آماده شدن برای تشکیل یک کف بالاتر در نمودار بیت کوینی خود (ICX/BTC) در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵ BTC است. به گفته این تحلیلگر رمزارز، تشکیل یک کف بالاتر می تواند محرکی باشد که این جفت ارز را به سمت محدوده ۰.۰۰۰۰۴۱ BTC پرتاب می کند، که نشان دهنده پتانسیل رشد بالقوه ۶۴ درصدی است.رمزارز شماره چهار فانتوم (Fantom) است، شبکه ای از بلاکچین های سفارشی که هدف آن تأمین قدرت شهرهای هوشمند است.“نقاط مهم و قابل توجه کاملاً واضح است و شکستن مقاومت بالایی در حدود ۷۸۰ ساتوشی (۰.۰۰۰۰۰۷۸ BTC) باعث رشد شدید این رمزارز خواهد شد.”نمودار فانتوم در برابر بیت کوینآخرین رمزارز در لیست ون دی پوپ بلاکچین زیلیکا (Zilliqa) است. این معامله گر می گوید انتظار دارد زیلیکا بار دیگر به حمایت مهم خود در محدوده ۰.۰۶ دلار بازگشته و سپس رشدی ۲۳۳ درصدی را با هدف رسیدن به محدوده ۰.۲۰ دلار آغاز کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بررسی 5 آلتکوین مطرح بازار که به کف قیمتی خود رسیده اند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×