روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 23 تیر ؛ این حمایت می‌تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 23 تیر ؛ این حمایت می‌تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۳ تیر ؛ این حمایت می تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۳ تیرروند نزولی قیمت بیت کوین پس از شکسته شدن حمایت ۳۲۲۵۰ دلار شدت یافته است و هم اکنون به محدوده های حمایتی اصلی خود نزدیک می شود. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۳ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۳.۲ درصد کاهش یافته و حجم معاملات نیز ۹.۱ درصد پایین آمده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۱۸۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۵۹۷.۲ میلیارد دلار ۴۶.۲۲ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.جستجوی کلیدواژه بیت کوین در گوگل در ۷ ماه گذشته به کمترین میزان خود رسیده است که نشان می دهد بازار کریپتو تا حدودی جذابیت خود را برای عموم از دست داده است و با کاهش ورود سرمایه گذاران خرد، نقدینگی جدیدی وارد بازار نمی شود در نتیجه نمی توان انتظار حرکت صعودی خاصی داشت.از طرفی خروج ماینرها از چین تاکنون منجر به ریزش هش ریت شبکه به پایین ترین سطح از ژوئن ۲۰۱۹ شده است و برآوردها نشان می دهد که نزدیک به ۹۰ درصد مزرعه های استخراج در کشور چین تعطیل شده اند که این نکته نیز می تواند تاثیری منفی بر روی قیمت BTC در کوتاه مدت داشته باشد. (این اتفاق در بلند مدت به دلیل غیر متمرکزتر شدن به سود بیت کوین خواهد بود)قیمت بیت کوین همچنان درون کانال نزولی کوتاه مدت خود قرار دارد و هم اکنون به محدوده کف کانال نزدیک می شود.نخستین حمایت در تراز ۳۱۰۰۰ دلار قرار دارد که با توجه به تلاقی این حمایت استاتیک با کف کانال یاد شده می توان انتظار واکنش و چرخش قیمت رو به بالا را داشت اما برای خرید باید منتظر کندل های بازگشتی ماند.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینبه طور کلی به نظر می رسد که اصلاح زمانی بیت کوین ادامه داشته باشد و با افزایش دوباره تقاضا در محدوده قیمتی ۳۰۰۰۰ دلار قیمت به رنج زدن خود ادامه دهد.اولین مقاومت پیش رو نیز در تراز ۳۲۲۵۰ دلار واقع شده است و پس از آن سطوح ۳۲۸۰۰ و ۳۴۰۰۰ دلار می توانند موانع رشد قیمت باشند. همچنان شرط رسیدن به محدوده ۴۰۰۰۰ دلار، عبور از مقاومت ۳۵۰۰۰ دلاری و تثبیت در بالای این تراز است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 23 تیر ؛ این حمایت می‌تواند مانع از افت بیشتر قیمت بشود از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×