روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 24 تیر ؛ ریزشی دیگر در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ منتشر شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در 24 تیر ؛ ریزشی دیگر در راه است؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی اتریوم در ۲۴ تیر ؛ ریزشی دیگر در راه است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی اتریوم در ۲۴ تیربه نظر می رسد که قیمت اتریوم پس از بازگشت از محدوده ۱۸۵۰ دلاری در عبور از مقاومت ۲۰۰۰ دلار ناموفق بوده است و احتمالا شاهد افت دوباره قیمت در کوتاه مدت خواهیم بود. در ادامه با تحلیل قیمتی اتریوم در ۲۴ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت اتریوم ۴.۳۹ ددرصد رشد داشته و حج معاملات ۱.۸ درصد کاهش یافته است. در حال حاضز ETH در تراز ۱۹۶۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۲۲۸.۸ میلیارد دلار ۱۷.۱۷ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.داده های درون شبکه ای اتریوم بر خلاف تکنیکال آن، اوضاع را مساعد نشان می دهند چراکه نهنگ های بزرگ در طول این ریزش به دارایی خود اضافه کرده اند و میزان عرضه بیت کوین به صرافی ها نیز همچنان در حال کاهش است.این دو عامل نشان دهنده خوشبینی سرمایه گذاران نسبت به آینده این رمزارز هستند و ریسک فروش گسترده را نیز کاهش می دهند.در نمودار ۴ ساعته، قیمت یک خط روند صعودی میان مدت را شکسته و پولبک خود را نیز تکمیل کرده است. اتریوم هم اکنون درون یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد که روز گذشته از ناحیه میدلاین آن حمایت شد و تا به اینجا پولبکی به سطح حمایتی شکسته شده ۲۰۰۰ دلار داشته است.نمودار ۴ ساعته قیمت اتریومبا قرار گیری اتریوم زیر سطح ۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته امکان افت بیشتر قیمت نیز وجود دارد که نخستین تراز حمایتی در سطح ۱۸۵۰ دلار می باشد و پس از آن سطح ۱۷۲۰ دلار می تواند باعث توقف ریزش بشود.در مسیر رشد قیمت نیز نخستین مقاومت در تراز ۲۰۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن محدوده ۲۱۵۰ تا ۲۲۵۰ دلار اصلی ترین سد پیش رو محسوب می شود که با محدوده سقف کانال نیز تلاقی دارد. اگز خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این سطح بشوند می توانیم شاهد یک موج صعودی به سمت تراز ۲۹۰۰ دلار باشیم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی اتریوم در 24 تیر ؛ ریزشی دیگر در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×