روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اظهار نظر رئیس فدرال رزرو درباره ارزهای دیجیتال و تشدید قانون گذاری‌ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ منتشر شد.

اظهار نظر رئیس فدرال رزرو درباره ارزهای دیجیتال و تشدید قانون گذاری‌ها

[…]

نوشته اظهار نظر رئیس فدرال رزرو درباره ارزهای دیجیتال و تشدید قانون گذاری ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اظهار نظر رئیس فدرال رزرو درباره ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و تشدید قانون گذاری هاجرم پاول (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو آمریکا، طی سخرانی روز گذشته خود برای مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کرد که استیبل کوین ها باید همانند بازارهای پولی یا سپرده های بانکی قوانین سختگیرانه تری داشته باشند.پاول در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان درباره استیبل کوین تتر (USDT) گفت که ادعای تتر مبنی بر اینکه هر توکن USDT معادل ۱ دلار پشتوانه دارد غلط است و بخش زیادی از پشتوانه آن اوراق بهادار یا اوراق قرضه هستند.پاول افزود که نقدینگی بالای تتر در اکثر مواقع برقرار است اما زمانی که بازار دچار بحران مالی می شود و مردم پول خود را می خواهند، این نقدینگی از بین می رود چراکه سازوکار برداشت آن مشابه بانک ها و سازمان های سرمایه گذاری است.وی همچنین اذعان داشت که در صورتی که بخواهیم استیبل کوین ها را به بخشی از سیستم پرداخت جهانی تبدیل کنیم باید چارچوبی قانونی برای آن ها تدوین کنیم در حالیکه هم اکنون هیچ مقرراتی در این رابطه وجود ندارد. پاول در ادامه گفت:“هرچند که افزایش قیمت رمزارزها نشان از افزایش ریسک پذیری عموم بوده است اما احتمال تبدیل شدن ارزهای دیجیتال به بخشی از سیستم پرداخت جهانی در آینده کم است چراکه نوسان بالا و پرریسک بودن این نوع از دارایی ها در ماهیت آن ها نهفته است.”یکی از نمایندگان نیز درباره ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) از پاول سوال کرد و او در این باره گفت که در صورت وجود ارز دیجیتال ایالات متحده دیگر نیازی به استیبل کوین ها و رمزارزها نخواهد بود و این استدلالی قوی برای پیشبرد CBDC است. در همین راستا مقاله ای که بر روی مزایا و خطرات مرتبط با CBDC در ایالات متحده متمرکز است، در ماه سپتامبر منتشر می شود.در انهتا او درباره نرخ تورم بالای آمریکا نیز صحبت کرد و آن را روندی موقت اما ادامه دار طی ماه های آینده عنوان کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اظهار نظر رئیس فدرال رزرو درباره ارزهای دیجیتال و تشدید قانون گذاری‌ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×