روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صندوق پیشنهادی معاملاتی بیت کوین گری اسکیل در شرف تایید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ منتشر شد.

صندوق پیشنهادی معاملاتی بیت کوین گری اسکیل در شرف تایید

[…]

نوشته صندوق پیشنهادی معاملاتی بیت کوین گری اسکیل در شرف تایید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صندوق پیشنهادی معاملاتی بیت کوین گری اسکیلغول سرمایه گذاری بازار رمزارزها، گری اسکیل (Grayscale)، در شرف آغاز همکاری جدیدی با بانک ملی نیویورک ملون (Bank of New York Mellon Corporation) است در حالی که همچنان منتظر تصویب و تایید صندوق پیشنهادی معاملاتی بیت کوین (ETF) است.این شرکت مدیریت دارایی دیجیتال در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت که این بانک مرکزی مستقر در نیویورک از سه ماهه چهارم امسال خدمات حسابداری و مدیریت صندوق گری اسکیل GBTC را ارائه خواهد داد.علاوه بر این در صورت تبدیل شدن صندوق گری اسکیل به ETF، بانک ملی نیویورک ملون خدمات اضافی و مورد نیاز را برای GBTC نیز ارائه خواهد کرد.“از طریق این توافق نامه، بانک ملی نیویورک ملون از ۱ اکتبر ۲۰۲۱ حسابداری و مدیریت صندوق بزرگ بیت کوین گری اسکیل را فراهم می کند. علاوه بر این، پیش بینی می شود بانک ملی نیویورک ملون با تبدیل شدن این صندوق به ETF، آژانس انتقال و خدمات ETF را برای صندوق بیت کوین گری اسکیل ارائه دهد.”نقطه عطفی مهم برای گری اسکیلمدیر عامل شرکت گری اسکیل، مایکل سوننشین (Michael Sonnenshein)، می گوید که قرارداد بانک ملی نیویورک ملون به عنوان یک ارائه دهنده خدمات، یک نقطه عطف مهم برای این شرکت است و در تبدیل صندوق بزرگ بیت کوین گری اسکیل به ETF کمک خواهد کرد.در این بیانیه مطبوعاتی ادعا می شود که بانک ملی نیویورک ملون “بزرگترین سرویس دهنده دارایی جهان” است و بیش از ۱ تریلیون دلار دارایی در صندوق های ETF دارد.حدود سه ماه پیش، گری اسکیل پس از ارائه اولین درخواست ETF خود در پنج سال پیش، تعهد خود را در مورد تبدیل صندوق بزرگ بیت کوین خود به ETF تأیید کرد. این شرکت از اعتماد بالای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به خود، اعلام اطمینان کرده است.صندوق بیت کوین گری اسکیل در حال حاضر یک شرکت گزارش دهنده و تحت تکلف SEC است و گزارش های سه ماهه و سالانه را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صندوق پیشنهادی معاملاتی بیت کوین گری اسکیل در شرف تایید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×