روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی عملکرد کاردانو در نیمه دوم سال 2021؛ سقوط به زیر 1 دلار؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ منتشر شد.

پیش بینی عملکرد کاردانو در نیمه دوم سال 2021؛ سقوط به زیر 1 دلار؟

[…]

نوشته پیش بینی عملکرد کاردانو در نیمه دوم سال ۲۰۲۱؛ سقوط به زیر ۱ دلار؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جیسون پیتزینو (Jason Pizzino)، تحلیلگر برتر بازار رمزارزها، توضیحاتی درباره پیش بینی عملکرد کاردانو (Cardano) در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ ارائه می دهد.پیتزینو می گوید نمودارها نشان می دهد که خریداران رمزارز کاردانو در حال عقب نشینی هستند و شرایط تکنیکال این دارایی در کوتاه مدت خوب به نظر نمی رسد.پیتزینو معتقد است، بسته به نحوه حرکت کلی بازار، قیمت کاردانو ممکن است در هفته ها و ماه های آینده حتی به کمتر از ۱ دلار کاهش یابد.علی رغم چشم انداز کوتاه مدت نزولی، این تحلیلگر محبوب به نزدیک به ۲۰۰ هزار دنبال کننده یوتیوب خود می گوید که در پایان سال ۲۰۲۱، او معتقد است که قیمت کاردانو بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد بالاتر از سطح فعلی آن یعنی ۱.۲۵ دلار باشد.این تحلیلگر می گوید برخلاف اظهار نظر برخی فعالین بازار، پیش بینی هدف ۱۰ دلاری برای کاردانو به نظر او بیش از حد خوش بینانه است.“آیا قیمت کاردانو می تواند به ۱۰ دلار برسد؟ این بدان معنا خواهد بود که ارزش بازار این رمزارز به حدود ۳۲۰ میلیارد دلار برسد. در حال حاضر کاردانو با ارزش بازاری در حدود ۴۰ میلیارد دلار معامله می شود. اتریوم (Ethereum) نیز با ارزش بازار ۲۲۰ میلیارد دلار در رتبه دوم بازار قرار دارد.قیمت ۱۰ دلاری برای کاردانو بدان معناست که از ارزش بازار فعلی اتریوم پیشی بگیرد. بنابراین در این چرخه بازار فکر نمی کنم کاردانو را با قیمت ۱۰ دلار ببینیم.اما آیا احتمال رسیدن به قیمت ۵ دلار وجود دارد؟ مطمئنا.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی عملکرد کاردانو در نیمه دوم سال 2021؛ سقوط به زیر 1 دلار؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×