روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 26 تیر ؛ آیا باید منتظر شکست سطح 30000 دلار بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 26 تیر ؛ آیا باید منتظر شکست سطح 30000 دلار بود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۶ تیر ؛ آیا باید منتظر شکست سطح ۳۰۰۰۰ دلار بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۶ تیرقیمت بیت کوین هم اکنون در حال تلاش برای حفظ حمایت ۳۱۰۰۰ دلار است اما نشانه ها حاکی از افت بیشتر قیمت می باشند. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۶ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۱ درصد کاهش یافته و حجم معاملات ۶ درصد پایین آمده است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۱۵۰۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۵۹۰.۶ میلیارد دلار ۴۶.۱۹ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.به گزارش شرکت تجزیه و تحلیل داده های درون شبکه ای کریپتو کوانت (CryptoQuant)، روز گذشته نهنگ ها ۱۴۵۵۰ BTC با ارزش تقریبی نیم میلیارد دلار به بایننس منتقل کرده اند و جریان ورودی خالص به این صرافی بیش از ۳۸۸۹ بیتکوین بوده است.معمولا رمزارزها به قصد فروش یا ترساندن سرمایه گذاران خرد به صرافی ها واریز می شوند و در هر صورت باعث افزایش فشار فروش می شوند.ارزش بازار استیبل کوین ها نیز همچنان در حال افزایش است به طوری که USDC در رتبه هفتم و BUSD در رتبه دهم بازار از نظر مارکت کپ قرار گرفته اند که چنین چیزی نشان می دهد پول همچنان در حال خروج از رمزارزها می باشد.قیمت همچنان درون کانال نزولی کوتاه مدت خود قرار دارد و به تازگی از محدوده کف آن حمایت شده است.همان طور که در نمودار زیر قابل مشاهده است، حجم معاملات به شدت پایین آمده و با رنج زدن قیمت در دو ماه اخیر، صبر خریداران نیز در حال تمام شدن است که یک نشانه نزولی دیگر محسوب می شود.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کوینسطح ۳۱۰۰۰ دلار تاکنون به خوبی نقش حمایتی را ایفا کرده است اما با هر بار برخورد قیمت با این سطح، پتانسیل شدت پرتاب قیمت رو به بالا کم می شود. یعنی قبلا زمانی که قیمت به این سطح می رسید با ورود خریداران جدید، قیمت به سرعت به سمت بالا باز می گشت در حالیکه هم اکنون مشاهده می کنیم در طول یک روز گذشته قیمت سه بار این سطح را لمس کرده است بنابراین امکان شسته شدن آن افزایش می یابد.نخستین مقاومت پیش رو در تراز ۳۲۲۸۰ دلار قرار دارد و پس از آن سطوح ۳۲۸۰۰ و ۳۴۰۰۰ دلار می توانند مانع از رشد قیمت بشوند. اما تا زمانی که قیمت نتواند از مقاومت ۳۵۰۰۰ دلاری عبور کند جو روانی بازار بهبود نمی یابد و همچنان امکان افت بیشتر قیمت وجود دارد.در صورت افزایش یافتن عرضه ها نیز، نخستین حمایت در تراز ۳۱۰۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن سطوح ۳۰۰۰۰ و ۲۸۸۰۰ دلار می توانند از افت بیشتر قیمت جلوگیری کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 26 تیر ؛ آیا باید منتظر شکست سطح 30000 دلار بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×