روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 26 تیر ؛ قیمت در دوراهی صعود یا سقوط از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در 26 تیر ؛ قیمت در دوراهی صعود یا سقوط

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۲۶ تیر ؛ قیمت در دوراهی صعود یا سقوط اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۲۶ تیرقیمت بایننس کوین در یک روند نزولی کوتاه مدت به سر می برد و حال با توجه به فشردگی قیمت ایجاد شده انتظار می رود شاهد یک موج حرکتی دیگر باشیم. در ادامه با تحلیل قیمتی بایننس کوین در ۲۶ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بایننس کوین ۱ درصد افت داشته و حجم معاملات ۲۵.۴ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر BNB در تراز ۳۰۳ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۴۶.۴۴ میلیارد دلار پس از تتر در جایگاه چهارم بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد.در طی هفته اخیر نیز BNB در میان ارزهای برتر عملکرد بهتری داشته و ریزش کمتری را تجربه کرده است به طوری که با وجود افت ۶.۵ درصد قیمت بیت کوین و ۱۱.۳ درصدیقیمت اتریوم در ۷ روز گذشته، BNB تنها ۴.۳ درصد اصلاح داشته است.به گفته مدیرعامل صرافی بایننس، توکن سوزی بعدی بایننس کوین حدودا ۱۵ ام تا ۱۸ ام جولای انجام خواهد شد که این امر با ایجاد تورم منفی و کاهش عرضه، ارزش BNB را بالا می برد و می تواند محرک خوبی برای رشد قیمت باشد.در نمودار ۱ ساعته قیمت درون یک کانال صعودی کوتاه مدت با شیب کم قرار دارد و به تازگی از محدوده کف کانال حمایت شده است. از طرفی یک خط روند نزولی بلند مدت تر ایجاد شده است که تاکنون ۴ بار مانع رشد قیمت بوده است.نمودار ۱ ساعته قیمت بایننس کویننخستین مقاومت در تراز ۳۱۵ دلار واقع شده است که اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای این تراز شده و مقاومت داینامیک نیز از پیش رو برداشته شود، می توانیم شاهد یک موج صعودی به سمت سقف کانال باشیم. سطوح ۳۴۰، ۳۸۰ و ۴۲۵ دلار نیز دیگر مقاومت های پیش رو محسوب می شوند.در صورت افزایش یافتن عرضه ها و شکسته شدن حمایت کف کانال صعودی، نخستین حمایت در تراز ۲۸۰ دلار قرار دارد که از دست رفتن آن ریزش تا محدوده ۲۱۰ تا ۲۲۵۰ دلار را در پی خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بایننس کوین در 26 تیر ؛ قیمت در دوراهی صعود یا سقوط از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×