روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استیبل کوین مخصوص شبکه کاردانو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ منتشر شد.

استیبل کوین مخصوص شبکه کاردانو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

[…]

نوشته استیبل کوین مخصوص شبکه کاردانو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

استیبل کوین مخصوص شبکه کاردانوچارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، خالق رمزارز کاردانو (Cardano)، می گوید که شرکت توسعه دهنده این رمزارز یعنی اینپوت اوتپوت گلوبال (Input Output Global) یا به اختصار IOG، استیبل کوین مخصوص شبکه کاردانو را ایجاد کرده است.IOG رمزارز جدیدی را که دی جد (Djed) نامیده می شود، به عنوان “یک استیبل کوین (Stablecoin) الگوریتمی متکی به پشتوانه رمزارز” توصیف می کند.“Djed یک پروتکل پایدار الگوریتمی است که مانند یک بانک مستقل رفتار می کند و استیبل کوین ها را با قیمتی در محدوده ای مشخص به هدف ثابت نگه داشتن قیمت خرید و فروش می کند. این استیبل کوین همچنین با پشتوانه ای از رمزارز حمایت می شود به این معنی که بانک، یک رمزارز ناپایدار را به عنوان پشتوانه ذخیره می کند.”هاسکینسون به ۵۴۷۰۰۰ دنبال کننده خود در توئیتر می گوید که جزئیات مربوط به دی جد را در یک ویدیوی زنده پرسش و پاسخ اعلام خواهد کرد.هرچند که وایت پیپر (Whitepaper) کامل این استیبل کوین هنوز منتشر نشده است، اما هاسکینسون می گوید که محققان با استفاده از کد ایزابل (Isabelle code)، ابزاری که دانشمندان رایانه برای اثبات قضیه ها و تبدیل آنها به راحتی به کد استفاده می کنند، زمان قابل توجهی را برای تأیید این پروژه جدید صرف کرده اند.“آنچه این مقاله را بسیار منحصر به فرد می کند، کد ایزابل مرتبط با مقاله است. بنابراین رسمی سازی منطقی مرتبه بالاتر ایزابل، در اینجا اهمیت دارد. شما می توانید تمام کد ایزابل، واقعا تمامی صفحات آن را مشاهده کنید. بنابراین در اینجا راستی آزمایی زیادی انجام شده است و این واقعا یک نکته قابل توجه است و برای مقالاتی از این دست بسیار منحصر به فرد است.”هاسکینسون می گوید که این استیبل کوین جدید در نهایت در پلوتوس (Plutus)، پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو، اجرا خواهد شد.“یکی از کاربردهای این استیبل کوین که در حال حاضر مشغول کار کردن روی آن هستیم، پیاده سازی آن در پلوتوس است. برای این کار نیز ما یک موسسه را مدنظر داریم که برای این کار عالی است و قصد داریم همکاری خود را به زودی آغاز کنیم.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استیبل کوین مخصوص شبکه کاردانو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×