روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 27 تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ منتشر شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در 27 تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟

[…]

نوشته تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۷ تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۷ تیرقیمت بیت کوین هم اکنون در حال نوسان بین محدوده ۳۱ تا ۳۲ هزار دلار است و شکسته شدن یکی از این سطوح روند حرکتی بعدی را مشخص تر می کند. در ادامه با تحلیل قیمتی بیت کوین در ۲۷ تیر همراه ما باشید.در طی ۲۴ ساعت اخیر قیمت بیت کوین ۱ درصد رشد داشته و حجم معاملات ۱۲.۴ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر BTC در تراز ۳۱۸۷۰ دلار معامله می شود و با ارزش بازاری معادل ۵۹۸.۳ میلیارد دلار ۴۶ درصد از سلطه بر بازار را در اختیار دارد.میزان ورودی بیت کوین به صرافی ها همچنان در حال افزایش است که ریسک فروش گسترده را افزایش می دهد و فشار فروش را تشدید می کند. همچنین حجم معاملات نسبت به هفته های گذشته به شدت پایین آمده است که نشان می دهد معامله گران در تعیین روند مردد هستند و تصمیم بر نظاره گر بودن گرفته اند.از زمان اصلاح بازار در اواسط ماه می شاهد افت چشمگیر تعداد آدر های منحصر به فرد در شبکه BTC بوده ایم که افزایشی در این شاخص می تواند باعث چرخش قیمت به سمت بالا شود.در نمودار ۱ ساعته قیمت درون کانال نزولی کوتاه مدت خود قرار دارد و به تازگی از محدوده میدلاین آن به سمت پایین برگشته است.در کوتاه مدت یک محدوده رنج از تراز ۳۱۰۰۰ تا ۳۲۲۵۰ دلار ایجاد شده است که قیمت در آن نوسان می کند و این محدوده از هر سمت که شکسته شود روند شکل می گیرد.نمودار ۱ ساعته قیمت بیت کویننخستین مقاومت پس از عبور از سطح ۳۲۲۵۰ دلار، در تراز ۳۲۸۰۰ دلار واقع شده است و پس از آن تلاقی سطح ۳۴۰۰۰ دلار با سقف کانال نزولی مقاومتی جدی در مسیر رشد قیمت محسوب می شود. همان طور که در تحلیل های قبلی نیز گفته شد تا زمانی که قیمت در بالای سطح ۳۵۰۰۰ دلار به تثبیت نرسد نمی توان انتظار شکل گیری یک موج صعودی را داشت.در صورت افزایش یافتن عرضه ها و شکسته شدن حمایت ۳۱۰۰۰ دلار نیز، حمایت بعدی همان سطح کلیدی ۳۰۰۰۰ دلار می باشد که هرچه می گذرد انتظار شکسته شدن آن بیشتر می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمتی بیت کوین در 27 تیر ؛ ادامه روند چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×